здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє з себе медична книжка

Січень 16 2015

Людина зобов'язана трудитися, адже це саме те заняття, яке, за твердженням однієї відомої послівучениці, перетворило його з мавпи в розумне, високорозвинене істота. З іншої точки зору, праця - це діяльність, яка приносить певну користь іншим людям і дохід у власну кишеню. Практично у всіх сферах діяльності, людині доводиться на професійному рівні спілкуватися з іншими людьми (клієнтами, співробітниками). При цьому,існують, певні види діяльності, в яких взаємодія між людьми може мимоволі вплинути на здоров'я інших людей: працівники закладів громадського харчування, медичний персонал усіх рангів, працівники освітньої сфери, водії і т. д. Здоров'я всіх цих категорій громадян держава зобов'язана контролювати, оскільки від цьогпро залежить здоров'я, а в деяких випадках і життя громадян. Даний контроль здійснюється шляхом проходження медичного огляду, результати якого оформлюються у вигляді медичної книжки. Подібні перевірки, як правило, проводяться один раз на рік, а для отримання остаточного вердикту необхідно пройти цілу медичну комісію. Природно, цезаймає предостатньо вільного і не дуже часу, грошей і нервів. До того ж, завжди є дрібні факти, які хотілося б приховати і не розголошувати. Вирішити це питання швидко і безпроблемно, замовивши виготовлення і заповнення медичної книжки по інтернету, наприклад в компанії "Москва Мед". Фактично, покупка медкнижки обійдеться вамвсього нічого, а сама вже буде готовою.

← Хто такий лікар-педіатр Що таке дитяча молочна... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен