здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Хто такий лікар-педіатр

Січень 15 2015

Людський організм є одним з найскладніших і найвидатніших творінь вприроді. Але навіть при всьому своєму досконало (з точки зору еволюційного процесу), він є вкрай уразливим до впливу зовнішніх факторів, хвороб, травм, різних патологій. Природно, це є відхиленням від загальних норм стану і функціонування організму, а значить вимагає адекватного уваги і реакції з боку медицини. Естественно, зважаючи великої різноманітності систем організму, існує необхідність у диверсифікації фахівців, тобто медичних спеціальностей. Цей же принцип стосується і дитячої медицини, адже маленька дитина - це не зменшена копія дорослої людини, це самостійний організм, який на відміну від дорослого активно розвивається, а значит реагує на різні фактори дещо не так, як дорослий. Тому, існує цілий спектр хвороб, які характерні саме для дитячого віку, а значить, існує необхідність у фахівці саме за цим профілем, іншими словами - в педіатрії. Якщо проводити аналогію з дорослим світом, то - це свого роду дитячий аналог терапевта,тобто комплексний фахівець, що охоплює своєю увагою практично всі галузі дитячої медицини. Оскільки педіатр - це і лікар, і людина науки (він зобов'язаний постійно самовдосконалюватися), то і завдання, які стоять перед ним, мають різний профіль:

  • профілактичний - система заходів, перешкоджающих виникненню захворювань;
  • клінічний - діагностичні, лікувальні та реабілітаційні процедури;
  • науковий - розробка методик лікування та доктрин;
  • соціальний - розробка систем функціонування медичної галузі.
← Що таке Цитогем Що являє з себе медична... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен