здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке Цитогем

Січень 15 2015

Стиль і образ життя наших сучасників далекий від ідеального і вжетим більше далекий від природного, тобто близько пов'язаного з природою. Перебуваючи далеко від природи, в полоні залізобетону, життєва енергія людини слабшає, а до цього ще додається неправильний спосіб життя, погане харчування, постійні перевантаження і недолік відпочинку. Такий стан речей веде до того, що в організмі порушується природний балунс мікроелементів, що в свою вже чергу веде до розвитку порушень у структурі та роботі органів і систем організму. Виправити дану ситуацію можна вибравши правильний режим харчування, багатого на вітаміни, але це, як правило, дорого і широко. Більш простий спосіб - застосування біологічно активних добавок (БАД). Всупереч існуючій думці (в основномуце стосується нечесних на руку продавців), БАДи не є ліками, а служать лише корисною добавкою до основної їжі. Тобто, у людини є можливість, не змінюючи принципово основний раціон, постійно збагачувати його всіма необхідними вітамінами і мінералами. Новим віянням у цьому середовищі є використання в якості добавок пептиднаяих активних комплексів - цитогенной. Це група із шести парафармацевтических препаратів (добавок), які базуються на цитогенной - синтезованих пептидах. Їх відмінністю від натуральних пептидів (з послідовності яких, до речі, складаються білки), є не повний набір молекул, а лише їх найбільш біологічно активна частина. До речі, купити можно в інтернет магазині npc-riz.biz. Ці добавки використовуються як біологічних регуляторів в організмі:

  • Везуген - регулятор стану і функціонування судин;
  • Карталакс - регулятор обмінних процесів в хрящових тканинах;
  • Крістаген - регулятор стану імунної системи;
  • Оваген - регулятор роботи печінки;
  • Пінеалон - регулятор мозкової діяльності;
  • Хонлутен - регулятор дихальної активності і роботи органів дихання.
← Що таке побутова техніка Хто такий лікар-педіатр  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен