Головна : Новини

Користь кунжутного масло для шкіри обличчя

, 17:04
0 590

Жінка в усі часи була певним ідеалом для чоловіків. Її красою захоплювалися поети, в ім'я її зовершалі подвиги лицарі. Навіть зараз, коли світ далекий від тих високих ідеалів, описуваних в лицарських легендах і романах минулого, жінка продовжує розбурхувати уми чоловіків і зводити їх з розуму. Природно, подібна реакція чоловічої половини буде закономірною тільки в тому випадку, якщо зовнішній вигляд жінки, за яким і судять про красу, буде соответствующего. Сучасний спосіб життя, погана екологія, стреси, недостатній відпочинок і фізична активність призводять до того, що стан шкіри жінки, як одного з найбільш чутливих компонентів організму, стає досить неестетичним.

Зморшки, підвищена робота залоз, втрата пружності та еластичності, преждевременное старіння - ось ті проблеми, з якими щодня доводиться стикатися кожній жінці. Від того, як вона реагує на ці прояви, залежить її зовнішня краса. Шкіра потребує щоденного догляду і захисту, щоб більш довго зберігати свою молодість і свіжість. Для цього, в арсеналі будь-якої жінки в обов'язковому порядку повинні присутствовать косметичні засоби по щоденному догляду за шкірою. Особливо це стосується шкіри обличчя, оскільки саме в ньому відбивається найбільша ступінь жіночої краси (можна навіть сказати, що з ним вона фактично і асоціюється). Досить часто для щоденного догляду, зволоження і насичення шкіри поживними речовинами, в косметології використовують. Чи недивлячись на кілька загадкове для наших широт назву, продукт, з якого добувають це масло нам, насправді, широко відомий: це не що інше, як сезам або Симсим, відомий всім дітям по казці "Алі-Баба". Дане масло є найбагатшим джерелом вітаміну Е, який активно насичує шкіру корисними речовинами, интенсІвно підвищує тонус м'язової тканини шкіри і зовнішній вигляд. Крім вітамінного комплексу, кунжутовое олія містить безліч важливих мінералів і мікроелементів, серед яких найважливішими є:

  • сезамол - ефективний бар'єр від ультрафіолетового випромінювання, а також прекрасний інструмент для протидії розвиткузморшок;
  • лецитин, протеїн - відповідають за зволоження і підживлення шкіри, підтримку еластичності і пружності;
  • магній - відповідає за процес розслаблення м'язової тканини.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ