Головна : Новини

Жителі Одеси можу звернутися в медичний центр європейського рівня

, 19:19
0 671

Вітчизнянамедицина зіткнулася з проблемою відтоку пацієнтів з поліклінік у приватні установи і навіть за кордон. Народ не довіряє лікарям, не хоче проходити сумнівну діагностику та лікування на апаратурі, яка старша їхніх бабусь, не хоче бути піддослідними із застарілими методиками лікування. Всі ці моменти і спровокували появи нових, великих частних клінік, які готові лікувати не тільки складні недуги, а й надавати прості переваги роботи з сімейним лікарем.

Одеса стала містом, в якому відкрився такий центр. Центр сімейної медицини « Odrex » став тим новим медичним закладом, на яке варто рівнятися всій країні. З появоюцього центру багато змогли вирішити свої проблеми, адже тепер їм не страшно йти до лікаря, вони впевнені і в його кваліфікації, і в його можливостях. або хороший педіатр, це лікарі, затребувані завжди. Тому не дивно, що з появою можливості довіритися грамотного фахівця, у якого в розпорядженні є все необхідне для лікування, люди почали звертатися в цей центр.

Парадокс приватних медичних закладів

Перші приватні клініки з'явилися давно. Спочатку це були клініки пластичної хірургії та стоматологічні кабінети. Ставлення до подібних закладів завжди було подвійним. Аж надто всі ми звикли добезкоштовну медицину. Однак після того як безкоштовна медицина перетворилася на ризиковану для життя затію, народ почав переглядати свої погляди. Причому на кардинальні зміни були готові всі, навіть скептично налаштовані пенсіонери. Сьогодні пропозиції даного типу хочуть використовувати. На жаль, грошей на послуги таких центрів вистачає не у НДех, і поки ця проблема не буде мати рішення. Однак можливість отримати якісне обслуговування є, а значить однією проблемою менше.

Лікуватися можна в приємній атмосфері

Лікування в клініці « Odrex » стане для вас приємним досвідом. Пам'ять про совдепівських лікарнях зтоит викинути в корзину з написом « минуле » і забути. Сучасна клініка пропонує світлі кімнати, високі стелі, красиве і нове обладнання. У такому місці витає дух здоров'я, так чому б не одужати?

Загальна атмосфера закладу завжди відігравала велику роль. Творці центру « Odrex » знають про це, тому вони доклали максимум зусиль для створення медичного закладу нового зразка.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ