Головна : Новини

Склерозування: характеристика, специфіка і головні переваги

, 19:17
0 633

Склерозування — нова медична методика. Її мета — відновлення кровоносних судин без хірургічного втручання. Які показання до її проведення? І чому популярність цієї процедури зростає з кожним днем?

При самих « незручних » захворюваннях . Склерозування – перша допомога при найпоширеніших і « недоречних » захворюваннях – геморої і варикозному розширенні вен. Згідно зі статистикою, від цих захворювань страждає кожна третя жінка.

Плюс склерозування в тому, що він проходить в щадному режимі для вашого організму – без хірургічного втручання. Суть процедури зводиться до того, що впро всередину вени вводиться спеціальні ліки, що сприяє зміцненню стінок судин.

Переваги . Лікарі і пацієнти впевнені, що — одна з найефективніших процедур. У неї – маса достоїнств:

  • відсутність хворобливих відчуттів у пацієнта;
  • швидкість проведення процедури;
  • мінімальне пошкодження стінок судин;
  • короткий відновний період;
  • поєднання з іншими медичними процедурами.

НікАкіхо слідів . Багато дівчат і жінки, які обрали цю процедуру, залишилися задоволені результатом. Вони стверджують, що плюс не тільки в ефективності цієї процедури, а й у тому, що після неї на шкірі не залишається ніяких слідів. Для дівчат це – важливий показник. По-перше, шрами чи не спровокує додаткових питань. По-друге,ви зможете дозволити собі носити спідниці, сукні, шорти, які підкреслюють красу ваших ніг.

Протипоказання . Незважаючи на ряд позитивних характеристик, у склерозування є спектр протипоказань. Це: вагітність, діабет, відхилення в роботі серця, непрохідність глибоких і сполучнеих вен, алергія на анестетики.

Перед записом на склерозування медичний огляд та консультація з лікарем обов'язкові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ