здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Спинний мозок і його будова

Січень 31 2015

Спинний мозок - це частина ЦНС. Розташований він у хребетному каналі виходячи від Первоговпро шийного хребця і до першого поперекового, організованого сукупністю хребетних дуг. У хребетний канал входить не тільки спинний мозок, а і кровоносні судини, жирова тканина, оболонки мозку, спинномозкова рідина. Але яке ж? Він має потовщення за місцем виходу з нього нервів до кінцівок, що пов'язано з їх іннервацією. Це два відділення- Шийному і поперековому. До їх складу входить не маленька кількість нервових волокон, клітин в порівнянні з кількістю цих клітин і волокон в інших відділах.

До складу спинного мозку входять сіра речовина. Воно оточене іншою речовиною - білою речовиною. Весь спинний мозок ділиться на дві половини, які симетричніі в яких утворюється вертикальний Стяжи з проміжним речовиною, де закладено центральний канал зі спинної рідиною.

Спинний мозок містить приблизно 13 млн. Нейронів, які діляться на чотири основні групи: рухові, інтернейрони, асоціативні клітини і симпатичні, парасимпатичні нейрони. Довжинаспинного мозку може складати приблизно від 40 до 45см для дорослої людини. Від кожного з 31 сегмента мозку відходять корінці. вони поділяються на чутливі і рухові.

Морфологічні кордону структури спинного мозку - це поздовжні борозенки і складки на його поверхні. Нижня частина спинного мозга звужується і переходить в мозковий конус. Велику роль при координуванні рухів грають проміжні нейрони, які передають сигнали для рухових нейронів.

← Доставка їжі від "Будинку... Алкоголізм і методи його... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен