Головна : Новини

Чому в ТікТок 0 переглядів та як це виправити?

, 09:49
0 137
Тік Ток

Число відтворень викладеного ролика на популярній платформі ТікТок напряму впливає на популярність вашої сторінки. Та, маючи сподівання стати відомим автором і заробляти на створенні контенту, дуже прикро побачити, що у вас 0 переглядів у ТікТок. 

Це досить поширене явище для щойно створеної сторінки. Ви вже досить давно намагаєтеся зацікавити людей, але досі ніхто так і не подивився ваші відео? Тоді слід знайти причину проблеми та дізнатися 10 способів, як набрати в ТікТок перегляди.

2 хиби публікування: причини, чому нуль переглядів в Тік Ток

Повна відсутність відтворень — дуже прикра ситуація. Проте, щойно створивши акаунт, швидкого ажіотажу та значних охоплень годі й чекати, хіба якщо ви користуєтеся такою послугою, як nakrutka TikTok. 

До того ж варто розібратися, чи ви робите все правильно, аби досягти своєї мети. І почати краще з того, як саме публікується контент. Дуже поширене явище — нуль переглядів в ТікТок через такі чинники:

1. Нечасте викладання відео. Бажаючи стати популярним блогером, чиї ролики опиняються у топі, потрібно якомога частіше радувати публіку оновленнями на сторінці. Це має бути щонайменше одне відео на день. Якщо ж викладаєте контент 1 раз на тиждень, не дивуйтеся, що кількість переглядів вас не задовольняє. Мізерні перегляди в ТТ — результат згаслої цікавості користувачів платформи. 

2. Перезаливання ролика. Тіктокери іноді зловживають цим способом. Тут пан або пропав: відео може залетіти на кругленьку кількість переглядів, а може так і залишитися в глухому куті. Через часте перезаливання підписники або просто ті, хто інколи натрапляв на ваш контент, можуть налаштувати рекомендації так, щоб ваші ролики їм не пропонувалися. 

Можливо, це вже є причинами, чому ви не можете набрати перегляди в Тік Ток. Та, якщо регулярно ділитеся контентом і не видаляєте його для повторного публікування, треба аналізувати ситуацію далі.

Неякісні відео — поширена причина того, що у Тік Ток нуль переглядів

Спочатку ви можете не збагнути, чому ніхто не дивиться контент. Та все стає зрозумілим, якщо придивитися до якості. Навіть якщо відео змістовне, воно може не рекомендуватися користувачам через кепську якість картинки та звуку. 

Якщо ваша початкова мета — 1000 переглядів в ТікТок, треба подбати про хорошу камеру, невеличкий мікрофон та правильно виставити світло у приміщенні, де знімаєте контент. Гарна картинка, ваш образ та оригінальний цікавий сюжет сприятимуть збільшенню зацікавлення авдиторії.

Проте слід зазначити, що інколи навіть ролики сумнівної якості отримують хоча б якесь число переглядів. Якщо пройшла доба після публікування, а останнє відео так ніхто і не відтворив, ймовірно, є інша проблема того, що у Тік Ток нуль переглядів.

Профіль опинився у тіньовому бані, тому 0 переглядів у Тік Ток

Якщо користувач грубо або багаторазово порушував правила спільноти, його сторінка може потрапити у тіньовий бан. Для цього достатньо, щоб алгоритм сервісу побачив у вашій активності щось підозріле. 

Іноді обмеження знімаються протягом доби, проте покарання може тривати й декілька місяців. Для блогера опинитися у такій халепі — майже вирок, адже перегляди та лайки в ТікТок стають мінімальними. 

Можна написати у службу підтримки платформи. Повідомте, що сталася технічна помилка, через яку, на вашу думку, акаунт потрапив у тіньовий бан. Тоді фахівці перевірять, чи не порушували ви правила спільноти. Це шанс зняти обмеження. 

На жаль, якщо за сторінкою помічені порушення правил, а надалі вона опинилася у тіньовому блоці, перший час модератори особливо пильно стежитимуть за нею. Це може стати чинником того, чому мало переглядів у ТікТок.

Профіль є приватним, тож мало переглядів у ТікТок

Мультимедійну платформу ТікТок створено спеціально для того, аби ділитися короткими відео. Проте користувачеві доступна можливість зробити свій акаунт приватним, тобто опубліковане на ньому бачитимуть лише підписники. 

Якщо в ТікТок лайки й перегляди на нових відео майже не з’являються, можливо це через налаштування приватності. Ваші відео нікому не показуються, а ви навіть забули, що профіль існує не у режимі загальної доступності. Щоб змінити налаштування, зробіть наступне:

  • Тицьніть на «Профіль» у правому нижньому куті застосунку.
  • Натисніть на «Меню» зверху сторінки. Це позначка, котра має виглядтрьох горизонтальних рисок.
  • Перейдіть до «Налаштування та конфіденційність» та оберіть «Конфіденційність».
  • Натисніть на перемикач «Приватний акаунт» — і він стане загальнодоступним. 

Не полінуйтеся перевірити цей момент. Можливо, саме так вам вдасться збільшити перегляди в ТікТок.

Стався технічний збій, і не вдається збільшити перегляди в Тік Ток

Відео є якісними та захопливими, ви регулярно їх публікуєте, але кількість глядачів не збільшується? Причина може критися у технічному збої. Тим, хтоне знає, як збільшити кількість переглядів в Тік Ток, варто спробувати видалити додаток зі смартфона, а потім знову встановити його та увійти у свій профіль. 

Помилка може статися, бо розробники ввели певні оновлення у програму, і її версію на гаджеті треба освіжити. Вас може приємно здивувати реальна кількість відтворень ваших роликів, коли ви увійдете у наново завантажений додаток.

Як збільшити кількість переглядів у ТікТок?

Багатьох сьогодні цікавить: як набрати перегляди в Тік Ток з нуля? Знімайте короткі, унікальні ролики або тренди. Є ще декілька важливих порад, які допоможуть досягти популярності:

  1. Додавайте модну музику до відео, щоб воно завірусилося.
  2. Пам’ятайте про прописування хештегів. Завдяки ключовим словам більша кількість користувачів, яких цікавить ваша тематика, зможе побачити ролик.
  3. Тримайте інтригу. Розбийте одне відео на 2 частини. Змусьте людей чекати продовження цікавої історії.

Якщо ваша мета стати популярним у Тік Ток, як набрати перегляди — має стати важливим питанням. Як досягати мети: швидко накрутити чи сподіватися на органічний вихід у тренди — вирішувати вам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ