Головна : Новини

Заготовки для вишиванок

, 15:10
0 1138

Вишиванка має багатовікову історію походження. Найперше спогад про вишиванці відноситься до первісних культур. Нині вишіВанка користується ще більшою популярністю на хвилі національно-патріотичного піднесення в державі і свідомості людей. Знаходяться зараз у продажу вишиванки коштують дуже дорого, якщо це звичайно вишиванки ручної роботи та відповідної якості. Істотно заощадити на покупці, та ще й перейнятися самим процесом можна, вишиваючи її самостоятельно, використовуючи заготовки для вишивки. Ці заготовки являють собою малюнок, що друкується на тканини і служить трафаретом для майбутньої вишивки. Такий підхід дозволяє вишити сорочку навіть тим, хто не володіє особливими вміннями у вишиванні, позбавляє від необхідності вважати клітини (як це буває на паперових схемах), розраховувати розміри і т. П. До речі, в Україні якісні заготовки для вишивання пропонує.

Вибираючи собі заготовку, потрібно враховувати наступні моменти:

1. Тканина повинна бути тільки натуральна (льон, бязь, полотно);
2. В орнаментах можуть бути присутніми різні малюнки, частину можна вишити нитками, а часть - бісером.
3. Для швидкого і більш легкого вишивання на заготівлі водосмиваемим маркером повинна бути зроблена форма.

Асортимент заготовок дуже широкий: для жінок з романтичними нотками і ніжними пастельними відтінками, для чоловіків - має фольклорний мотив, для діточок - найкраще і красиве.

Заготівля вишивки складається з таких елементів:

- тканина на спину;
- тканина з малюнком на груди;
- тканина з малюнком на рукава;
- вставка поясок;
- флізелін.

Для всіх бажаючих в домашніх умовах вишити собі і своїй сім'ї вишиванку, достаточнпро вибрати і купити заготовку, а все інше не складає особливих труднощів, лише було б бажання. Дизайнери розробили візерунки з урахуванням традиційних орнаментів, на будь-який смак і колір.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ