Головна : Новини

Як боротися з пігментними плямами

, 15:18
0 692

Кожна жінка мріє про красиве і ніжному обличчі. Але іноді з'являються деякі небажані плями на обличчі, такзвана пігментація. Це явище не тільки псує шкіру, але і тягне за собою деякі психологічні проблеми. З самого початку потрібно знати причину їх появи на обличчі. Є багато варіантів їх появи. У випадку, коли причиною стають сонячні промені, то необхідно носити капелюх, щоб уникати потрапляння прямих сонячних променів на обличчя. А также використовувати косметику зі змістом ультрафіолетових фільтрів. Іноді ці плями з'являються у вагітних жінок, іноді навесні, коли організму не вистачає вітамінів. Потрібно вживати достатню кількість А, В, С.

Одним з найбільш популярних кремів є "Ахромін", вироблений болгарською компанією. Він імеет освітлюючі дію, усуває пігментні плями. Він також захищає від ультрафіолетового випромінювання і навіть допомагає позбутися веснянок. Його бажано застосовувати два рази на день. Крем складається з біологічних речовин, які виводять з клітин надлишок меланіну.

Такий крем як "Віші", також відмінно справляется з цією проблемою. Застосовувати вранці і ввечері. Після декількох нанесень відразу видно результат, шкіра стає гладкою і ніжною. Після 7 днів плями значно зменшуються. Цей крем не має побічних ефектів. Повний курс позбавлення від пігментації складається з 8 тижнів. Він повністю справляється з цією проблемою.

"Скинорен "- це крем, який видаляє не тільки пігментні плями, а також вугровий висип, грибкове і бактеріальне ураження шкіри. Основний активний елемент в цьому кремі - азелаїнова кислота. Вона активно виводить пігменти з епітеліальної клітковини. Застосовувати два рази на добу, але може з'явитися подразнення (тоді необхідно зменшити частоту до одного рази).

Цим кремам довіряють тисячі людей, аптек, салонів, лікарів. Без роздумів купуйте, застосовуйте і майте свій образ на 100%. Удачі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ