Головна : Новини

Як продовжити медичну книжку

, 16:41
0 757

Життя і здоров'я людини - це одне з головних завдань і пріоритетів будь-якого государства. Природно, це головне завдання системи охорони здоров'я, але будь-яка людина також зобов'язаний стежити за своїм здоров'ям і здоров'ям оточуючих. Зокрема, з цією метою існує система профілактичних медоглядів на підприємствах, яка покликана контролювати і вчасно виявляти проблеми зі здоров'ям трудящих. Хоча це в принципі обов'язковое дію, більшість роботодавців крізь пальці дивляться на це питання. Тим не менш, існує категорія професій, які передбачають обов'язкове щорічне обстеження з веденням обліку в особистій медичній книжці. До таких можна віднести педагогічні, медичні, військові та інші установи.

пройденийї огляд і заповнена книжка - це гарантія допуску до роботи, оскільки в цьому випадку, працівник відповідає не тільки за своє здоров'я, а й за здоров'я оточуючих (особливо це стосується дитячих навчальних закладів - шкіл, дитсадків).

Щороку проводиться процедура так званого продовження медичної книжки, тобтофактичного підтвердження відсутності проблем зі здоров'ям і допуску до роботи. Наприклад, в Челябінську можна тут: medknigka74.ru.

Шляхи продовження медичної книжки:

- пройти медогляд і виставити всі необхідні відмітки в державній поліклініці;
- пройти медобстеженняі отримати висновок в приватному медичному спеціалізованому закладі.

У першому випадку вам напевно доведеться зіткнутися з великими чергами, бюрократичними, а місцями і зовсім корупційними схемами, втративши при цьому масу часу, грошей і нервів. Другий випадок більш кращий, оскільки все робиться очень швидко, без черг і застосовується прозора система оплати.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ