Головна : Новини

Професія остеопат

, 22:56
0 441

Людство протягом усієї своєї довгої історії стикалося і буде сталкитися з різними хворобами. Їх існує безліч, одні менш небезпечні, інші - смертельно небезпечні, але так чи інакше, навіть сучасна медицина не завжди може запропонувати адекватні міри запобіжного заходу. Більше того, існують випадки, коли навіть цілком поширені захворювання не піддаються лікуванню методами традиційної медицини, тобто использование медпрепаратів є неефективним. Цілком природно, що наша людина в цьому випадку буде намагатися звернутися до методик нетрадиційної медицини.

У цьому випадку досить високою ефективністю і авторитетом у суспільстві користується остеопатія. Це нетрадиційна методика мануальної терапії, яка, тим неПроте, не прижилася особливо в нашій країні (хоча на заході різні техніки остеопатії активно використовуються ось вже більше 150 років). Практики-остеопати (лікарі, що спеціалізуються на остеопатіческій техніках) вважають, що наш організм сам знає, що йому потрібно для боротьби з хворобою, подаючи ледь помітні сигнали, які може розрізнити тільки спеціаліст. Лікар остеопат використовує для діагностики стану пацієнта свої руки. До речі, записатися на прийом до можна на сайті: h-life.kiev.ua.

Можна думати, що це чергове шарлатанство, все це має цілком логічне пояснення: лікар досконально розбирається в анатомії та фізіології людини, а значить точно розумієвсі причинно-спадкові зв'язку будь-яких змін в організмі, що є прямим шляхом до визначення хвороби, як причини таких змін. Остеопат володіє кількома методиками остеопатії, які дозволяють проводити комплексне лікування організму без препаратів, оперативного втручання і тривалої реабілітації.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ