здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Професія остеопат

Лютий 06 2015

Людство протягом усієї своєї довгої історії стикалося і буде сталкитися з різними хворобами. Їх існує безліч, одні менш небезпечні, інші - смертельно небезпечні, але так чи інакше, навіть сучасна медицина не завжди може запропонувати адекватні міри запобіжного заходу. Більше того, існують випадки, коли навіть цілком поширені захворювання не піддаються лікуванню методами традиційної медицини, тобто использование медпрепаратів є неефективним. Цілком природно, що наша людина в цьому випадку буде намагатися звернутися до методик нетрадиційної медицини.

У цьому випадку досить високою ефективністю і авторитетом у суспільстві користується остеопатія. Це нетрадиційна методика мануальної терапії, яка, тим неПроте, не прижилася особливо в нашій країні (хоча на заході різні техніки остеопатії активно використовуються ось вже більше 150 років). Практики-остеопати (лікарі, що спеціалізуються на остеопатіческій техніках) вважають, що наш організм сам знає, що йому потрібно для боротьби з хворобою, подаючи ледь помітні сигнали, які може розрізнити тільки спеціаліст. Лікар остеопат використовує для діагностики стану пацієнта свої руки. До речі, записатися на прийом до можна на сайті: h-life.kiev.ua.

Можна думати, що це чергове шарлатанство, все це має цілком логічне пояснення: лікар досконально розбирається в анатомії та фізіології людини, а значить точно розумієвсі причинно-спадкові зв'язку будь-яких змін в організмі, що є прямим шляхом до визначення хвороби, як причини таких змін. Остеопат володіє кількома методиками остеопатії, які дозволяють проводити комплексне лікування організму без препаратів, оперативного втручання і тривалої реабілітації.

← «Орто-Лайн»:... Що пердставляет собою... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен