Головна : Новини

Який ортопедическій матрац краще вибрати

, 11:22
0 795

Ну от, знову, ми встаємо вранці з поганим настроєм, в народі кажуть: « Чи не з тієї ноги & raquo ;, то ти спав, чи то ні, невідомо. І часто думаємо, в чому причина, що не так, і спати начебто, рано лягли, і сни погані не снилися, а організм не відновився, голова болить, спина, ниє. А адже це не просто так, такі симптоми можуть потім призвести до різних хвороб. А причина всього цього погана ліжко, вірніше матрац. Але ця проблемацілком вирішувана - ортопедичний матрац.

Вчені лікарі розробили такий для лікування хворої спини, шляхом зменшення навантаження на хребет, що покращує кровообіг і підтримує різні частини справи. Адже в ідеалі ортопедичний матрац точно повторює контури тіла лежачого людини без просвіту, і навантаження на позвоночнік розподіляється рівномірно.

Перші ортопедичні матраци були водяні або повітряні, саме на таких матрацах рівномірно розподіляється навантаження на тіло. Спочатку їх використовували в лікарнях і лікувальних санаторіях. Сьогодні ринок пропонує нам ортопедичні матраци двох видів: латексні і пружинні, именно в таких матрацах вченим вдалося домогтися різних зон жорсткості (всього їх сім, кожна відповідає різним по вазі частинам тіла).

Наповнювачем латексних матраців служить натуральний матеріал - латекс. Медики рекомендують саме такі матраци виходячи з характеристик (самовентиляція, гігієнічність, не викликають аллергіі). Крім того, такі матраци довговічні, еластичні, рухливі.

Пружинні матраци більш популярні, в основному завдяки своїй ціні. Вони складаються з пружинних блоків або незалежних один від один, або з'єднаних між собою. Матрац з найбільш вираженим ортопедичним ефектом з незалежними блоками.

Але щоб матрац був для вас ідеальним, треба його вибирати індивідуально, відповідальним вашим вимогам до комфорту, і після консультації з лікарем (якщо у вас проблеми зі спиною). Тільки тоді ви після сну будете бадьорими і відпочили.

Який матрац вибрати:

  • Для підлітків і дітей краще вибрати безпружинний матрац;
  • Для дуже маленьких детя важливо щоб матрац дуже добре провітрювався, найчастіше, для них набувають кокосовий матрац 3-7 см;
  • Дітям постарше кокосовий матрац не підійде - їм краще придбати "живучий" матрац, який може витримати стрибки на ньому, та ін.;
  • Підліткам краще купити жорсткий безпружинний матрац зі штучного латексу;
  • Якщо у вас болить поперек, тоді жорсткий матрац вам катігоріческі не підійде, краще вибрати щось з м'яких моделей, які добре проминають і підтримують поперек;
  • А ось, якщо у вас є проблеми у верхніх відділах хребта тоді, наоборот, краще вибрати жорсткий матрац;
  • Жорсткий і напівтвердий матрац лікар-ортопед часто рекомендує своїм пацієнтам, які страждають захворюваннями хребта. А ось, якщо у вас немає проблем зі здоров'ям, тоді спати на дошці, покритій ковдрою зовсім не корисно, а швидше навіть шкідливо.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ