здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ендопротезування кульшового суглоба із застосуванням мініінвазивних технік

Лютий 09 2015

Не всі лікарі пріменяют при заміні тазостегнового суглоба мініінвадівние техніки, тобто такі методики, які передбачають мінімальне кількістю розрізів і незначні крововтрати. По-перше, для цього необхідно володіти певними специфічними навичками, по-друге, мати достатній досвід.

Тому, якщо мова заходить про, Відразу згадують хірургів-ортопедів Ізраїлю. Саме в ізраїльських клініках подібні методи лікування суглобових захворювань розвиваються особливо динамічно.

Переваги малоінвазивної хірургії при заміні тазостегнового суглоба (передньо доступ):

  • мінімальне пошкодженийие шкіри і м'язової тканини;
  • невеликий розріз, що не створює косметичних проблем;
  • збереження таких важливий функцій, як пропріорецепторний і сенсомоторна функції;
  • виключення ризику пошкодження нервів;
  • незначна тривалість операції;
  • ризик і можливі ускладнення зводяться до мінімуму;
  • термінреабілітації також скорочується;
  • зменшуються післяопераційні болі і загальний час перебування в стаціонарі.

Що ж таке мініінвазивна хірургія і що вона собою являє? Ендопротезування кульшового суглоба із застосуванням хірургічного втручання мінімальної інвазивності в обов'язковомупорядку вимагає від лікаря, перш за все, відповідної кваліфікації. Зокрема, це має бути не менше ста операцій на рік. Освоїти складну за багатьма параметрами хірургічну техніку дано далеко не кожному практику, ця робота для справжніх професіоналів своєї справи.

При заміні тазостегнового суглоба в приорітет, безсумнівно, мінімальна травматичність. Хірургія з мінімальною інвазивністю передбачає два найбільш поширених хірургічних доступу: передньо і передній, які припускають відповідне розташування пацієнта під час операції. Потрібно відзначити, що   в клініках Сполучених Штатів і Великобританії в даний час нерїдко використовується задній доступ, як найбільш щадний по відношенню до м'яких тканям.Тем не менш, передньо і бічний доступи вважаються більш досконалими і надають фахівцеві більше можливостей.

Одним з різновидів мініінвазивних хірургічних технік є артроскопічні операції. У даному случаї в суглобову порожнину через невеликий прокол поміщається артроскоп (різновид ендоскопа), а через один-два інших проколу хірург вводить особливі мініатюрні інструменти. Відсутність протяжних хірургічних розрізів дозволяє пацієнтові відновитися в найкоротші терміни.

← Що таке аденоміоз та його... Офтальмологічна клініка... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен