Головна : Новини

Вивіска туристичного агентства й інша рекламна продукція від «Першої рекламної компанії» 1-rk.com.ua

, 11:06
0 496

У наші дні на міських вулицях можна зустріти найрізноманітніші рекламні вивіски туристичних агентств. Але багато з них зроблені так, що потенційні клієнти проходять повз, не помічаючи цікавих пропозицій з приводу відпочинку. А ось туристичним компаніям Києва пощастило – вони мають можливість замовити рекламну продукцію « Першої рекламної компанії » 1-rk.com.ua, по праву займає одну з вищих щаблів рейтингу на ринку відповідних послуг.

Креативна, помітна, ефектна вивіска турагентства – невід'ємний і чи не найважливіший елемент іміджу компанії. Ця необхідна складова успішної діяльності повинна бутипродумана до найменших деталей, щоб погляди потенційних клієнтів виділяли її з моря інших рекламних засобів. Якщо у вашому володінні знаходиться туристичний бізнес, вивіска турфірми, виготовлена ??фахівцями « Першої рекламної компанії » 1-rk.com.ua, повною мірою задовольнить ваші мрії і пропоновані до подібного роду продукціївимоги.

Всебічні вигоди послуг « Першої рекламної компанії » 1-rk.com.ua

Погоджуйтеся на партнерство з нашою дружною компанією – це обернеться для вас вражаючими вигодами. Чим же приваблює клієнтів « Перша рекламна компанія »?

Отже:

  • замовляючи нашим фахівцям, ви автоматично, в якості обов'язкового бонусу, отримуєте пакет послуг, елементами якого є: розробка (у тісній співпраці з дизайнером) макету майбутнього рекламного вироби, монтаж (при необхідності – демонтажстарої) конструкції, миття вивіски, що складається з двох – гарантійного та післягарантійного – етапів сервісного обслуговування. Гарантійний термін складає, залежно від обставин, від одного до трьох років, при цьому протягом гарантійного періоду ремонт здійснюється безкоштовно;
  • поскольку вивіски туристичних фірм виготовляються нашими фахівцями на власному виробництві, цінова політика « Першої рекламної компанії » відрізняється вражаюче низькими показниками;
  • оригінальність, креативність, ефектність, незабутньо рекламної продукції наші висококваліфіціровЦі вимоги фахівці гарантують кожному клієнту.

Потрібна вивіска туристичного агентства – краща з кращих? Звертайтеся із заявкою в « Першу рекламну компанію » 1-rk.com.ua! Ми виконаємо замовлення на гідному захоплення рівні – якість перевірена часом!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ