Головна : Новини

Корейська косметика - відкриття десятиліття!

, 23:43
0 568

Відкриття десятиліття – так з повним правом можна назвати косметику з Кореї. Вона з'явилася на прилавках вітчизняних магазинів зовсім недавно і багатьма ще сприймається як екзотика. Однак, спробувавши її одного разу, важко відмовитися від задоволення користуватися продукцією корейських косметологів постійно.

Корейська косметика відрізняється від аналогів, проізводімих на Заході, більш низькими цінами. При цьому не поступається їм, а в ряді випадків перевершує по ефективності. Це стає помітним практично після декількох застосувань. Всього раз скориставшись кремом або лосьйоном, маскою або тоніком корейського виробництва, жінки помічають їх особливі властивості – &Laquo; дружність & raquo ;, продолжительности і глибокий ефект. У цьому немає нічого дивного: продукція корейських косметологів не просто маскує небажані зміни шкіри, а лікує, усуває проблеми. Ефект забезпечують природні компоненти, з'єднані в потрібних пропорціях. Над « формулами краси по-корейськи » трудяться десятки вчених, беручи за основу рецепти, проверенние століттями.

Спочатку ця косметика створювалася для азіатського типу шкіри. Зараз випускаються засоби догляду за красою, адаптовані і під західні стандарти. Прислухаючись до побажань споживачів, виробники ретельно стежать, щоб їх продукція була виключно корисною і вже тим більше не викликалаалергічні реакції. Купуючи корейську косметику, жінки отримують еліксир молодості і краси, який містить лише натуральні речовини – масла, фруктові кислоти і вітаміни: сировина видобувається безпосередньо в Кореї, там, де господарська діяльність обмежена. Східна косметологія не мислима також без використання женьшеню, екстрактув з водоростей і навіть звичайного деревного вугілля. Більше не потрібно заздрити кінодівам з красивою доглянутою шкірою і пишними міцними волоссям – це стають цілком досяжно з корейською косметикою.

Діапазон цін між європейськими та корейськими косметичними брендами, досить великий на користь останніх, отсюда випливає, що може дозволити будь-яка жінка, девущка або навіть дівчинка.

Використовуючи багатовікову практику, корейські мастерапревращают вихідні інгредієнти в лікувальні склади. Наприклад, шампунь, виготовлений з урахуванням традицій і сучасних відкриттів, на очах робить волосся більш пишними і здоровими. Енергія жизни міститься в кожному тюбику корейської косметики. Інноваційні технології гарантують збереження корисних властивостей компонентів косметики навіть без використання штучних консервантів.

Важко уявити, щоб жінка не мріяла виглядати молодо і привабливо, незалежно від віку і пори року. Натуральная косметика з Кореї дозволяє домогтися цього без зайвих турбот. Вона включає в себе широку гаму засобів і по ряду параметрів виграє перед аналогічною продукцією західних косметичних корпорацій. У числі найважливіших плюсів корейської косметики – збалансований склад, що включає важливі мікроелементи і біологічно-активні добавки, разнообразіе форм косметичних засобів і доступні ціни.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ