здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Аеротрубе в допомогу парашутисту

Лютий 12 2015

Людини ще з часів давнини тягнуло в небо, до білім хмарам і безкрайніх просторах. Не дарма ж у Стародавній Греції існував міф про Дедала і його сина Ікара, які приробивши собі крила, злетіли в небо до жаркого сонця. Але в кожному міфі, як відомо є частка правди і людство не зупинялося у своєму прагненні до тих пір, поки не винайшло літальні апарати, а потім і засоби, що допомагаютьпілоту врятуватися під час катастрофи. Ці кошти називаються парашути і дозволяють уповільнити час падіння.

Парашути активно використовуються і сьогодні, правда, їх призначення давно вийшло за рамки професійної, льотної сфери. У сучасних умовах парашут став одним з ключових аксесуарів, які використовуються в екстремальних видах спорту,зокрема, - в парашутному. Спортивний парашут має крилоподібну форму (на відміну, від традиційних куполовидних армійських і льотних парашутів), що дозволяє розвинути велику швидкість польоту і кардинально поліпшити керованість, підвищити верхній поріг стрибка. На відміну від стрибка з традиційним парашутом, стрибки з великих висот припускають поділпроцесу падіння на дві фази:

  • вільне падіння до мінімально допустимої висоти;
  • керований політ з відкритим парашутом.

Саме в першому ви можете відчути себе птахом, але справедливо й те, що для здійснення подібних манеВРОВ необхідна спеціальна підготовка, зокрема з використанням аеротрубе. До речі, якщо ви не знаєте де політати в аеротрубе, тоді вам потрібно зайти сюди: realfly.ru. Аеротрубе являє собою великий тренажер левітації, виконаний у вигляді циліндра, крізь днище якого здійснюється подача повітря. Швидкість повітря при цьому може достигать 300 км на годину.

← Основні операції в процесі... Корейська косметика -... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен