Головна : Новини

Аеротрубе в допомогу парашутисту

, 23:30
0 482

Людини ще з часів давнини тягнуло в небо, до білім хмарам і безкрайніх просторах. Не дарма ж у Стародавній Греції існував міф про Дедала і його сина Ікара, які приробивши собі крила, злетіли в небо до жаркого сонця. Але в кожному міфі, як відомо є частка правди і людство не зупинялося у своєму прагненні до тих пір, поки не винайшло літальні апарати, а потім і засоби, що допомагаютьпілоту врятуватися під час катастрофи. Ці кошти називаються парашути і дозволяють уповільнити час падіння.

Парашути активно використовуються і сьогодні, правда, їх призначення давно вийшло за рамки професійної, льотної сфери. У сучасних умовах парашут став одним з ключових аксесуарів, які використовуються в екстремальних видах спорту,зокрема, - в парашутному. Спортивний парашут має крилоподібну форму (на відміну, від традиційних куполовидних армійських і льотних парашутів), що дозволяє розвинути велику швидкість польоту і кардинально поліпшити керованість, підвищити верхній поріг стрибка. На відміну від стрибка з традиційним парашутом, стрибки з великих висот припускають поділпроцесу падіння на дві фази:

  • вільне падіння до мінімально допустимої висоти;
  • керований політ з відкритим парашутом.

Саме в першому ви можете відчути себе птахом, але справедливо й те, що для здійснення подібних манеВРОВ необхідна спеціальна підготовка, зокрема з використанням аеротрубе. До речі, якщо ви не знаєте де політати в аеротрубе, тоді вам потрібно зайти сюди: realfly.ru. Аеротрубе являє собою великий тренажер левітації, виконаний у вигляді циліндра, крізь днище якого здійснюється подача повітря. Швидкість повітря при цьому може достигать 300 км на годину.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ