здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Основні операції в процесі догляду за лежачим хворим

Лютий 12 2015

У житті кожної людини може трапитися ситуація, коли його долає хворобу. Одна справа, якщо це якась нібудь застуда, яку можна протягом кількох днів на ногах переходити, а зовсім інша, якщо проблеми зі здоров'ям настільки серйозні, що потрібно навіть оперативне втручання.

Це об'єктивний факт, який є, навіть не дивлячись на високий рівень розвитку сучасної медицини. Так от, подібні стани (післяопераційні, посттравматичні і т.п.) призводять до того, що певний період часу людина змушена перебувати в лежачому положенні, не маючи можливості рухатися взагалі або частково. У такому випадку сестринський медперсонал зобов'язаний постійно доглядати за лежачим хворим, виконуючи величезний комплекс роботи, в тому силі і за самого пацієнта.

У такому стані людина потребує особливої ??уваги і відносини, крім того, це є ще й величезним фізичним, емоційним і психічним напруженням. вимагає від медперсоналу величезного професіоналізму і точного дотримання все норм і приписів. До основних операцій в процесі догляду за лежачим хворим відносячиться:

- миття пацієнта. Процес цілком природний, оскільки бруд то все одно накопичується. Помивка, залежно від складності стану, слабкості, може відбуватися у ванній кімнаті або прямо на лікарняному ліжку;
- догляд за ротовою порожниною. При цьому пацієнта намагаються перевести в підлозі лежаче, сидяче положеніе;
- гігієна області паху. Для запобігання небажаних явищ, лежачий хворий найчастіше одягається в памперс.

← Біологічна активна добавка... Аеротрубе в допомогу... 
Автор: admin

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен