Головна : Новини

Основні операції в процесі догляду за лежачим хворим

, 23:05
0 726

У житті кожної людини може трапитися ситуація, коли його долає хворобу. Одна справа, якщо це якась нібудь застуда, яку можна протягом кількох днів на ногах переходити, а зовсім інша, якщо проблеми зі здоров'ям настільки серйозні, що потрібно навіть оперативне втручання.

Це об'єктивний факт, який є, навіть не дивлячись на високий рівень розвитку сучасної медицини. Так от, подібні стани (післяопераційні, посттравматичні і т.п.) призводять до того, що певний період часу людина змушена перебувати в лежачому положенні, не маючи можливості рухатися взагалі або частково. У такому випадку сестринський медперсонал зобов'язаний постійно доглядати за лежачим хворим, виконуючи величезний комплекс роботи, в тому силі і за самого пацієнта.

У такому стані людина потребує особливої ??уваги і відносини, крім того, це є ще й величезним фізичним, емоційним і психічним напруженням. вимагає від медперсоналу величезного професіоналізму і точного дотримання все норм і приписів. До основних операцій в процесі догляду за лежачим хворим відносячиться:

- миття пацієнта. Процес цілком природний, оскільки бруд то все одно накопичується. Помивка, залежно від складності стану, слабкості, може відбуватися у ванній кімнаті або прямо на лікарняному ліжку;
- догляд за ротовою порожниною. При цьому пацієнта намагаються перевести в підлозі лежаче, сидяче положеніе;
- гігієна області паху. Для запобігання небажаних явищ, лежачий хворий найчастіше одягається в памперс.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ