Головна : Новини

Біологічна активна добавка Ветом

, 20:58
0 641

Ветом - це потужний пробиотик, сильний іммунокорректор, він допомагає організму боротися з усіма захворюваннями, Він не має аналогів у світі. Раніше він випускався тільки в Росії "Іследовальскім Центром", а тепер він є і в Україні. До речі, можна в на сайті незалежного дистриб'ютора : uzturs.info.

До його складу входить:

  • висушенабіомаса;
  • сахароза;
  • крохмаль картопляний;
  • екстракт кукурудзяний.

Біологічна активна добавка, застосовується для лікування та профілактики вірусних та бактеріальних інфекцій, при застудах. А також при онкологічних захворюваннях. Воно приймається як відновлювальної та додаткової терапії. Також можна застосовувати при таких захворюваннях, як цироз печінки, астма, аутоімунна хвороба, очищення організму, шлунково-кишкового тракту.

Курс прийому препарату залежить від реакції організму. Самий перший раз слід приймати близько 7 днівпо 2 дози в день. Якщо нічого не відбувається, побічну реакцію значить, препарат вам підходить. Наступний курс - тільки через 6 тижнів, по 4 рази на день під час їжі.

Якщо лікувати треба вагинальную інфекцію, то слід приймати свічки Ветомгін. Боротьба з простатитом - п'ять разів на день по 5 грам протягом 10 днів. Після застосування не питиводи 2 години. Приймати 15 днів і через місяць курс лікування повторити.

При мастопатії - по п'ять грам десять разів на день близько 20 днів поспіль. Біопсії на груди 2 рази, вагінально розчин, Ноздрин на 1 літр води, один раз в день. Через 3 місяці курс повторити. &Nbsp;

Хорошим гідністю в цьому препараті є те, що до нього немає прівиканія. Для новонароджених він нешкідливий. Тільки є маленьке протипоказання - при цукровому діабеті його приймати не можна. Ця терапія Ветом зручна і результативна при будь-яких захворюваннях. Дуже добре підтримує ваш імунітет і відновлює роботу вашого організму.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ