Головна : Новини

Застосування монастирського чаю при простатиті

, 00:01
0 880

Монастирський чай, сама назва говорить за себе. Такой чай варили при монастирях. Здавна,   на Русі   центрами культури й освіченості були монастирі, де лікували і душу і тіло. Ченці збирали трави, вивчали їх властивості, з'єднували різні трави і готували відвари. Такі відвари відновлювали фізичні сили, зміцнювали ослаблений організм, затягували рани, знімали біль і жар, і, взагалі, зпособности були підняти на ноги лежачих хворих. Всі цілющі трави, що входять до складу чаю, вирощувалися спеціально ченцями при монастирях. Кажуть, що монастирському чаю, не одна сотня років, монахи строго тримали   в секреті і склад компонентів, і способи приготування, але все таємне, колись стає явним, і секрет став відомий простим світянам, а зовсім недавно став вельми популярний.

Існують хвороби, про які не прийнято говорити вголос, а вже якщо мова йде про сильній половині людства, то поготів. Чоловіки дуже ревно оберігають свої секрети, і вважають, хвороби роблять їх більш уразливими, позбавляючи їх чоловічої сили. До таких чоловічим хворобам відноситься простатит. Але якщо не звернути уваги на хворобу, то вона може перерости в хронічну, що значно утруднить лікування. Звичайно, лікуванням повинні займатися лікарі, але в цілях профілактики дуже ефективний. Регулярне   вживання монастирського чаю насичує організм вітамінами і мінералами, що сприятливо позначається на нормалізаціїі гормонального фону, позбавляє від больових відчуттів, знімає запальний процес, підвищує потенцію. Ефективність чаю залежить від його властивостей: натуральні, екологічні   продукти (трави) добре збалансовані між собою.

Монастирський чай, що застосовується при лікуванні простатиту, він має на організм мужчіни такі дії:

  • знімає запальний процес;
  • істотно підвищує якість чоловічого сім'я;
  • рухливість сперматозоїдів збільшується;
  • зникає біль у прямій кишці;
  • нормалізується флора сечового міхура;
  • при сечовипусканні зникає біль;
  • не допускає переходу хвороби у гостру форму;
  • не допускає до розвитку імпотенції;
  • зміцнює імунну систему.

Крім того, монастирський чай, додає сили, підвищує працездатність, нормалізує сон.   Не слід думати, що такий чай, здатний вилікувати всі хвороби, але, фахівці – медики   довели, що такий чай дуже ефективний для профілактики та лікуванні (особливо на ранніх стадіях) простатиту.   Є ще одиндовід на користь монастирського чаю: він, на відміну від медикаментів не має протипоказань і побічних ефектів, так що, приймаючи його, ви нічим не ризикуєте, а головне можна зірвати від оточуючих свою проблему, не афішуючи її, так як прийом чаю легко пояснити в відміну від прийому таблеток.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ