Головна : Новини

Китайський чайний збір Лун Цзін

, 10:07
0 843

Китай по праву вважається одним з найбільш великих виробників, користувачів і експортеров чаю у світі. Це країна з багатою, древньою історією, традиціями, які дали свої корені в багатьох сферах життя китайців. Це стосується і такого традиційного заняття, як вирощування чайного дерева і приготування чайного напою. Тільки в Китаї існує безліч видів і підвидів чаю, технік його приготування. Тут виробляють самі елітніз чайних сортів у світі.

Одним з таких, можливо найбільш відомим не тільки в Китаї, але і в світі, є зелений чай. Його батьківщиною вважається східна приморська провінція Чжецзян. Сам чайний лист збирається і готується виключно ручним способом, що обумовлює його цінність і дорожнечу в ментальному тафінансовому плані.

Для чайного збору Лун Цзін використовуються верхівки з пагонів чайного дерева, що мають два верхніх листа. Підраховано, що 1 кілограм такого збору може містити до декількох десятків тисяч пагонів. Враховуючи ручний спосіб приготування на всіх стадіях, зовсім не дивно, що він стільки варт. Звідси випливає і той факт, що чай реалізується невеликими партіями. Особливою технікою відрізняються процеси обсмажування і подальшої механічної обробки, в результаті яких чайний лист Лун Цзін знаходить якусь особливу і неповторну ніжність.

Приготований напій має жовто-зелений колір, приголомшливо богАтийя аромат і смак. Крім того, він більш інших сортів чаю багатий вітамінами, амінокислотами та катехинами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ