Головна : Новини

Що таке крісло груша

, 11:09
0 619

У будь-якому будинку присутня певна кількість меблів і супутніх аксесуарів, кожен з яких виконує свою отдЄльня функцію. Точно також всі меблі має яскраво виражене зональний розподіл, тобто, існують групи меблів для кухні, для спальні, для вітальні, для передпокою і т.п. Одним з найбільш цікавих видів меблів сьогодні є, так звана безкаркасні меблі, що представляє собою тканинний чохол особливої ??форми крою, усередині якого находітся різний по жорсткості наповнювач. Одним з найбільш популярних видів безкаркасних меблів є, так зване, крісло мішок, а точніше його різновид - крісло груша. Свою назву даний вид меблів отримав завдяки характерному покрию зовнішнього чохла, візуально нагадує грушу.

До переваг кресла груші можна віднести, особливий комфорт і затишок, відсутність твердих елементів конструкції, можливість змінювати саму просторову конфігурацію. Але дійсно цінним у цьому виді меблів є те, що його без особливих зусиль і екстраподготовкі можна зробити самому. Це є чуть-ли не найголовнішою перевагою, оскільки саме ціна єосновоположним чинником при виборі будь-якого товару, а в сучасних умовах вона є катастрофічно високою і часом недосяжною для пересічного обивателя.

Для виготовлення такого крісла не вимагається тих навичок і устаткування, які незамінні при виробництві дерев'яної традиційної меблів. Крім того, схеми і викрійки для чохлів можна легко й у великій кількості знайти в мережі інтернет. Точно також, в інтернеті можна знайти докладні і поетапні схеми робіт, відповідні рекомендації, які допоможуть уникнути поширених недоліків або прорахунків у конструкції. Отже, для того, щоб самому зшити таке крісло, необхідно в першу чергу обзавестисяись необхідним мінімумом інструментів і матеріалів:

- інструмент для пошиття (ножиці, нитки, швейна машинка);
- інструмент для підготовки викрійки (олівець, папір, циркуль, лінійка і т.п.);
- набір матеріалів (тканини, застібки, засипка).

Матеріалам слід приділити особливое увагу, оскільки від їх якості буде залежати довговічність і практичність всієї конструкції. Весь процес пошиття крісла груші складається з трьох основних етапів:

- підготовка викрійок на папері;
- перенесення контуру викрійки на тканину;
- власне пошиття підготовлених у процесі викрійки елементів;
-наповнення внутрішнього чохла засипанням.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ