Головна : Новини

Які виставки в Санкт-Петербурзі пройдуть найближчим часом?

, 19:05
0 454

Санкт-Петербург по праву вважається культурною столицею Росії.Це – місто талановитих письменників, художників, архітекторів і найкреативніших виставок. Тільки в найближчі 10 днів в північній столиці Росії пройде шість виставок, які не залишать байдужим нікого.

Виставка Дмитра Шоріна . Дмитро Шорін – один з найбільш затребуваних художників зовременной Росії. Його полотна видовищні. Привабливі і цікаві. Це – гламур, мас-медіа, зухвалість. Не дивно, що його картини гідно оцінені широкою аудиторією. Побачити картини Дмитра Шоріна ви можете в Ерарта. Виставка проходитиме до 2 березня.

Фестиваль льодових скульптур . Це – одне з найяскравіших подій, яке проходитиме в Санкт-Петербурзі в кінці лютого. Старт фестивалю – 17 лютого, фініш – 28 лютого. Місце проведення – Петропавлівська фортеця. Відвідати фестиваль льодових скульптур рекомендується всім, кому необхідна грандіозна струс – льодові скульптури перевернуть ваше уявлення про сучасну культуру.

Френсіс Бекон і спадщина минулого . Виставка, присвячена творчості видатного британця Френсіса Бекона, організована в рамках перехресного року Великобританії в Росії. Вона пройде в Ермітажі до 17 лютого. Кожен відвідувач цієї зможе побачити картиниБекона, які були надані провідними музеями Британії та приватними колекціонерами.

Дика природа Росії . Цю фотовиставку вже вписали в свій wish-list багато фотографів і художники. Вони впевнені, що подія, яка буде проходити в Санкт-Петербурзькому відділенні Російського географічного общества, не залишить їх байдужими. Це – приголомшливі фото, на яких відображена флора і фауна необжитих куточків Росії.

Отримати більш детальну інформацію про культурні події, які пройдуть в Санкт-Петербурзі наприкінці лютого-початку березня ви можете на порталі http://peterburg2.ru/events/filter/37 /.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ