здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лісод - одна з кращих клінік України

Лютий 17 2015

Єдина і лідерська клініка, визнана з 2008 рокуна території України. У ній працюють фахівці дуже високого кваліфікаційного рівня, а також фахівці європейських країн. Клініка має саме новітнє обладнання і використовує самі передові технології обстеження. Використовується також, променева терапія, хіміотерапія. Перш ніж приступити до лікування, фахівці спочатку ставлять правильний діагноз. Патоморфологическая верифікація діагнозу дає можливість виключити помилки при неправильному поставленому діагнозі і це дозволяє визначити:

- походження пухлини;
- зробити додаткове дослідження;
- визначити вогнище пухлини по метастазів.

Лікування відбуваєтьсяв три етапи: хірургічним, хіміотерапевтичних, променевим способом. Хіміотерапія, застосовується тільки з оригінальних медпрепаратів і позбавляє від побічних ефектів (блювоти, нудоти, лихоманки). Променева терапія проводиться на сучасному радіотерапевтичному обладнанні, для проведення опромінення пухлин різної локалізації. Що стосується хірургії, тодуже часто застосовуються сучасні методики анестезії та терапії, також використовуються лапароскопічні операції, сучасні інструменти змішувальні апарати. Реабілітаційний період складається з комплексу процедур різних напрямків, додаючи сил організму після лікування. У Лісод створені найбільш комфортні умови, затишок, щоб пацієнти почувалисебе як вдома. Харчування теж відмінне, з натуральних продуктів. А також є така можливість, щоб разом з хворим був його супроводжуючий. Залишайтеся здоровими і ніколи не хворійте.

← Які виставки в... Яким має бути постільна... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен