Головна : Новини

Яким має бути постільна білизна

, 20:49
0 718

Здоров'я ваш міцний і хороший сон залежить від вашеї ліжка і вашого постільної білизни. Відсутність міцного і гарного сну може вилитися в розвиток гіпертонії, виразкової хвороби, апатії, розлад психіки. Сон повинен починатися вчасно і триває близько 8 годин. Для цього необхідно створити комфортні умови. Одне з них і найголовніше - це постільна білизна. До речі, "Еней-плюс" реалізує толькпро високоякісну продукцію українського виробництва.

Постільна білизна має бути з натуральних і якісних тканин. Ось деякі найпопулярніші з них: бязь, льон, атлас, шовк. Бязь вважається найбільш відповідною і термін служби білизни буде теж довгим. Існують основні властивості обробки тканини і її фарбування. Гладкошерстная і набивна найчастіше зустрічається в домашніх умовах. Постільна білизна має бути тільки з екологічно чистих матеріалів, яскравість малюнка при постійному стирання не повинна втрачати свій зовнішній вигляд.

Сатин привозиться нас з Китаю. А на даний момент, його головний виробник і експортер - Пакистан. Білизна з сатину має привабливий і красивий блиск. Білизна з шовку - дуже м'яке і шовковисте. На ньому добре спати в літній період, воно має властивість прохолоди. Якісна постільна білизна має відповідати всім нормам і розмірами.

Щільність тканини повинна бути відповідною, оскільки від неї залежить срок служби вашої ліжку. Вона залежить від плетіння тканин - чим воно щільніше, тим вони довше вам прослужать. Постільна білизна, це те, без чого не може обійтися жодна людина, воно необхідне средтв в побуті. Воно дуже практичне і зручне, дуже добре виглядає в ролі подарунка. І ніколи не буде зайвим у вашому гардеробі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ