Головна : Новини

Що собою являє листова сталь

, 15:15
0 424
< p style = "text-align: left;"> У наш час виробництво ведеться куди більш величезними масштабами, ніж раніше, а перечень матеріалів, що застосовуються ка в промислових, так і в побутових масштабах просто вражає. Крім традиційних матеріалів (дерева, сталі і т. П.) Все частіше починають застосовуватися різні синтетичні полімерні матеріали або їх комбінація з іншими матеріалами.

Одним з найбільш затребуваних матеріалів практичноі у всіх галузях діяльності людини, від будівництва до машинобудування, є листова сталь. Вона прекрасно піддається обробці на штампах, пресах, валкових станах, ручного і механізованого різанні, згинанні і т. Д. З неї можна виготовити корпусні і декоративні елементи конструкції різної конфігурації, які відрізнятимуться прекрасної жорсткістю, міцністю, довговічністю, надійністю.

У більшості покрівельних і облицювальних робіт використовується, як правило, тонкостінна листова сталь з цинковим або полімерним захисним покриттям (оберігає від агресивного впливу зовнішнього середовища, розвитку корозії металу). Для зручності транспортування,поставка заготовки здійснюється часто у формі рулону стандартної ширини. До речі, в РФ якісну можна купити в компанії « Імперія металу & raquo ;: empire-metal.ru.

Виготовлення листа і накатка його в рулон відбувається на спеціальних прокатних станах методом гарячого або холодного катання. Вони відрізняються некоторая характеристиками,   зокрема, холоднокатаная сталь більш міцна і стійка до перепадів температур, але такий спосіб виготовлення прямо призводить до підвищення її вартості оп порівнянні з гарячекатаної рулонної сталлю. В якості захисного покриття використовується куля цинку або полімери (поліуретани, поліефіри, полівінілхлориди, епоксиднісмоли і лакофарбові вироби).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ