здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Охоронна діяльність

Лютий 25 2015

На сучасному етапі реформування нашої держави важливі соціально-політичні, економічні та інші перетворення, проісходящіе в Україні, мають вирішальне значення для майбутнього її громадян.

Внутрішня безпека займає в життєдіяльності людей одне з центральних місць. Отже, існує необхідність тісної та плідної взаємодії всіх державних органів, громадських організацій і приватних структур в інтересах досягнення одіншої мети - досконалого захисту життя і здоров'я людини та громадянина.

Все гострішою стає проблема забезпечення недоторканності прав, насамперед права приватної власності, права володіння.

Охоронна діяльність - це здійснення заходів щодо забезпечення охорони физического особи або майна на умовах і в порядку, передбаченому законом.

- це видача, переоформлення, продовження терміну дії, визнання недійсними, анулювання ліцензій, видача копій та дублікатів ліцензій, ведення ліцензійних справ та ліцензійного реєстру, контроль за дотриманням ліцензійних умов, видача розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов.

Рішення про видачу або про відмову у видачі ліцензії орган ліцензування приймає в десятиденний термін. Найбільш поширеними приводами для відмови стають такі причини: недостовірність поданих заявником даних або невідповідність заявникапредставленими документами

В останні роки країни світу все більше орієнтуються не тільки на традиційні органи правопорядку, але і на службі охорони недержавних форм власності. Багаторічний досвід іноземних держав показує, що без залучення до профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністюшироких верств населення ефективна робота правоохоронних органів неможлива.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день порядок видачі ліцензій на заняття охоронною діяльністю в повній мірі відповідає чинному законодавству України. Безперечно, слід усвідомлювати, що регуляторна політика государства повинна не стояти на місці і кожен раз вдосконалюватися, для того, щоб найкращим чином відповідати інтересам громадян.

У той же час, більшість пропонованих в ліцензійні умови змін передбачали внесення додаткових доповнень, переліків і посилань. Це, в свою чергу, тільки стане зайвою перепоноюв процесі реалізації положень наказу.

← Косметика Mary Kay Камені в нирках: їх... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен