Головна : Новини

Що таке рак і де його краще лікувати

, 00:51
0 722

На жаль, число людей, які захворіли на рак   зросла на 20% і ето за останнє десятиліття.   Всесвітній фонд дослідження раку, оприлюднив   невтішну статистику:   на планеті щорічно з'являється   дванадцять мільйонів нових хворих, яких вразила ця хвороба, і, на жаль, з них становлять 200 тис. діти. А впоратися з хворобою можуть тільки половина, решта вмирають. Найголовнішее в попередженні хвороби раку це своєчасна діагностика. Якщо вдасться виявити хворобу на ранніх стадіях, то, як правило, можна сподівається на хороший результат. Так що ж таке рак?

Рак - це утворення злоякісної пухлини, яке виникає через швидке хаотичного неконтрольованого ділення клітин. &Nbsp;У чому ж причина виникнення пухлини? Ще   до сьогоднішнього дня на питання про причину виникнення   деяких видів   раку, немає остаточної відповіді. Але вже точно встановлено, що багато видів з'являються через дії канцерогенів. Рак небезпечний тим, що це захворювання нічим не дає про себе знати протягом тривалого часу. І, зачастую, так буває, що коли ми звертаємося до лікаря, то хвороба вже знаходиться на останніх стадіях, і тоді вже нічим допомогти не можна. Але якщо ви помітили, що багато втратили у вазі, що у вас зовсім немає апетиту і, перевтома і збільшення лімфовузлів, то негайно зверніться до лікаря   за консультацією.

Вже багатороків дуже успішно із захворюванням раку борються ізраїльські лікарі. Висока кваліфікація лікарів, ефективне застосування сучасних методів діагностики, чудова технічна база клінік – роблять все, щоб слово « рак » не завжди означало смертний вирок. Таких великих результатів лікарі Ізраїлю домоглися, завдяки якіснійдіагностики хвороби за допомогою високоточного обладнання. Крім того лікувати рак в Ізраїлі набагато дешевше ніж в клініках інших країн.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ