Керівництво компанії арт лайф

Олександр Миколайович Австріевскіх  Андрій Олексійович Вековцев

ПАРТНЕРИ КОМПАНІЇ ПИШАЮТЬСЯ КЕРІВНИЦТВОМ КОМПАНІЇ!

Керівники Компанії Артлайф якнайкраще уособлюють собою відданість соціальної місії Компанії Артлайф - служіння на благо всього людства в його вічному прагненні до здоров'я, краси і благополуччя.

Президент-засновник Компанії Олександр Миколайович Австріевскіх - дійсний член Міжнародної Академії натуральних продуктів та біотехнологій, віце-президент Асоціації російських розробників і виробників БАД, кавалер ордена Карла Ренборга «За внесок у розвиток мережевого маркетингу». Він - доктор технічних наук, професор кафедри біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. Не так давно Олександр Миколайович був обраний Головою Євроазіатського союзу виробників і розповсюджувачів продукції для здоров'я.

Віце-президент Компанії Артлайф з науки і виробництва, автор практично всіх рецептур Андрій Олексійович Вековцев - кандидат технічних наук, доцент кафедри біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості.

Здавалося б, невже не вистачає турбот на рідному підприємстві? Вистачає, звичайно, але прагнення удосконалити світ, в якому ми живемо - доля сильних і мудрих. Звідси і турбота про підростаючих кадрах, про те, щоб працювали в нашій справі суперпрофесіонали і віддача від їхньої праці була яскравою і вагомою. Все має працювати правильно і приносити користь навколишньому світу. Світ повинен бути здоровим, красивим і щасливим. А хіба може бути по-іншому?

Вони - захоплені люди, фанатики своєї справи, здатні зарядити ентузіазмом навіть самих затятих скептиків. Вони знають і люблять свою справу. Вони абсолютно впевнені в ефективності і корисності за все, що роблять і їхню впевненість мимоволі передається оточуючим. Про таких людей говорять: «Вони запалюють серця». І це справді так. Вони - невичерпне джерело ідей та натхнення для всіх досягнень Артлайф. Під їх керівництвом Компанія за 11 років досягла високого міжнародного визнання своєї продукції і безмежної довіри Партнерів. І багато чого ще в нас попереду!

Коментарі

ВВЕРХ