Артлайф-Флора

 Артлайф-Флора Артлайф-Флора
Постійне розширення виробництва та асортименту продукції Компанії Артлайф вимагає регулярних поставок якісного рослинної сировини. Не багато постачальники лікарських рослин здатні задовольнити високим вимогам до якості вхідної сировини, що пред'являються Компанією Артлайф.
 Артлайф-Флора Артлайф-Флора

Для задоволення потреб Компанії в 2003 р. заснована фірма Артлайф-Флора:

Місцерозташуванням нового підприємства було вибрано село Красногорське в північно-східному регіоні Алтаю за унікальність його екологічних і природних властивостей. Наслідуючи традиції високої якості, прийнятим в Артлайф, Артлайф-Флора заготовлює і реалізує високоякісну сировину, що відповідає вимогам ФС і ДСТ. Артлайф-Флора Артлайф-Флора
Завдяки сучасному обладнанню, все рослинна сировина проходить фізико-хімічний, мікробіологічний, органолептичний та ідентифікаційний контроль.
Сьогодні Артлайф-Флора забезпечує сировиною не тільки компанію Артлайф, а й інших російських виробників, які цінують лікарську сировину за якість і високий вміст активних речовин, а співпраця з Артлайф - за бездоганність у питаннях постачання та дотримання партнерських відносин.

Коментарі

ВВЕРХ