здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Артлайф-Флора

 Артлайф-Флора Артлайф-Флора
Постійне розширення виробництва та асортименту продукції Компанії Артлайф вимагає регулярних поставок якісного рослинної сировини. Не багато постачальники лікарських рослин здатні задовольнити високим вимогам до якості вхідної сировини, що пред'являються Компанією Артлайф.
 Артлайф-Флора Артлайф-Флора

Для задоволення потреб Компанії в 2003 р. заснована фірма Артлайф-Флора:

Місцерозташуванням нового підприємства було вибрано село Красногорське в північно-східному регіоні Алтаю за унікальність його екологічних і природних властивостей. Наслідуючи традиції високої якості, прийнятим в Артлайф, Артлайф-Флора заготовлює і реалізує високоякісну сировину, що відповідає вимогам ФС і ДСТ. Артлайф-Флора Артлайф-Флора
Завдяки сучасному обладнанню, все рослинна сировина проходить фізико-хімічний, мікробіологічний, органолептичний та ідентифікаційний контроль.
Сьогодні Артлайф-Флора забезпечує сировиною не тільки компанію Артлайф, а й інших російських виробників, які цінують лікарську сировину за якість і високий вміст активних речовин, а співпраця з Артлайф - за бездоганність у питаннях постачання та дотримання партнерських відносин.

← Керівництво компанії арт... Виробництво біологічно... 
Переглядів : 1904

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен