загрузка...

Виробництво біологічно активних комплексів

бад артлайф

Розробка і виробництво біологічно активних добавок - основний напрямок роботи Компанії Артлайф.

Унікальна науково-дослідна база Компанії дозволяє розробляти і впроваджувати у виробництво біологічно активні добавки в будь-яких, навіть найбільш інноваційних формах. У числі продуктів: таблетки, порошки, сиропи, гранули, капсули, спансули, мультікапси, гелі та інші.

Виробничий процес в Компанії Артлайф здійснюється у спеціальних чистих приміщеннях, які відповідають вимогам міжнародного стандарту GMP. Система управління якістю сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Компанія є однією з перших в Росії пройшла сертифікацію за системою HACCP.

Великі виробничі потужності та унікальне для Росії устаткування дозволяє фахівцям Компанії Артлайф здійснювати повний цикл виробництва:
- Створення ідеї нового продукту;
- Розробка рецептури біологічно активних добавок;
- Реєстрація та сертифікація;
- Виготовлення біологічно активних добавок у формі капсул, мультікапсов, спансули, таблеток з оболонкою і без неї, гранул, мікрокапсул, порошків, сиропів, гелів;
- Виробництво та постачання полімерної тари;
- Упаковка готової продукції в блістери, туби, полімерні банки різних розмірів.

Цех з виробництва біологічно активних добавок оснащений сучасним високотехнологічним устаткуванням таких відомих зарубіжних компаній, як: IMA, Kilian, Huttlin, Manesty, також російської компанії Артлайф-Техно. Багато що обладнання, представлене в цехах Компанії, - єдине в Росії.

Ділянка упаковки БАД оснащений сучасними високопродуктивними фасувальними апаратами, таких фірм як: DT KING, AXON, KAPS ALL, IMA.

Упаковка біологічно активних добавок здійснюється в пластикову тару різних об'ємів, туби, контурно-чарункову упаковку (блістер) по 10 і 15 таблеток та ін У 2005 р. Компанія освоїла новий напрям діяльності - виробництво полімерної упаковки.

На підприємстві ведеться науково-дослідна робота з комплексного вивчення профілактичних і лікувальних властивостей різних біологічно активних речовин. На підставі отриманих даних фахівці виробничо-експериментальної лабораторії постійно розробляють нові склади і види біологічно активних добавок.

Коментарі

ВВЕРХ