Лабораторія контролю якості

лабораторія Артлайф

Компанія Артлайф 

- єдина в Росії компанія-виробник біологічно активних добавок, яка має свою акредитовану лабораторію контролю якості та безпеки.

Лабораторія Артлайф пройшла акредитацію в системі Держстандарту РФ. Акредитація дала компанії право на проведення випробувань продукції, що входить до галузі акредитації лабораторії, як для самого підприємства, так і для інших організацій.

У ЛККБ пропонує широкий спектр контрольно-вимірювальних приладів, які дозволяють фахівцям лабораторії відслідковувати якість продукції на всіх етапах виробництва від сировини до готового продукту, забезпечуючи високу якість продукції Артлайф.

Лабораторія обладнана новітніми установками фірм: Waters, Agilent Technologies, Varian, Digilab, Sartorius, Don Whitley Scientific Limited і ін

Тісна співпраця фахівців лабораторії з вузами і науково-дослідними установами м. Томська дозволяє постійно обмінюватися досвідом, здійснювати новітні розробки, які мають велику практичну та теоретичну значущість. Для вчених - додаткова можливість проведення досліджень на унікальному обладнанні Компанії Артлайф.

Співробітниками лабораторії освоєно понад 1000 методик визначення ідентифікаційних, фізико-хімічних, мікробіологічних показників, а також розроблені, атестовані і внесені до Державного Реєстру вісім методик кількісного хімічного аналізу біологічно активних речовин.

Коментарі

ВВЕРХ