Виробничо-експериментальна лабораторія

лабораторія Артлайф

У 2003 році на базі підприємства Артлайф відкрита виробничо-експериментальна лабораторія (ПЕЛ)
Головним завданням ПЕЛ є проектування і створення справді унікальних, високоефективних, конкурентоспроможних та широко затребуваних біологічно активних добавок до їжі. Також у завдання ПЕЛ входить пошук перспективних технологій і впровадження їх у виробництво. Так, одним з останніх напрямів діяльності лабораторії є розробка унікальної технології наповнення твердих желатинових капсул маслом, пелетами і порошковими біологічно активними речовинами з метою підвищення їх якості та біодоступності.

Лабораторія постійно проводить різні дослідження, займається пошуком нових біолоогіческі активних речовин, створює на їх основі найсучасніші види БАД.

Всього за 3 роки виробничо-експериментальна лабораторія розробила і впровадила у виробництво більше 180 видів біологічно активних добавок у таблетованій, капсулированной та інших формах.

Запроваджено аналіз антиоксидантної активності у сировині і біологічно активні добавки. Удосконалені технології виробництва всіх раніше випускалися продуктів з метою підвищення якості БАД.

В даний час ПЕЛ розпорядженні дорогим лабораторним і технологічним обладнанням фірм Erweka, Digilab, Sartorius та ін Також у розпорядженні дослідної лабораторії знаходяться виробничі потужності Компанії.

Коментарі

ВВЕРХ