здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Виробничо-експериментальна лабораторія

лабораторія Артлайф

У 2003 році на базі підприємства Артлайф відкрита виробничо-експериментальна лабораторія (ПЕЛ)
Головним завданням ПЕЛ є проектування і створення справді унікальних, високоефективних, конкурентоспроможних та широко затребуваних біологічно активних добавок до їжі. Також у завдання ПЕЛ входить пошук перспективних технологій і впровадження їх у виробництво. Так, одним з останніх напрямів діяльності лабораторії є розробка унікальної технології наповнення твердих желатинових капсул маслом, пелетами і порошковими біологічно активними речовинами з метою підвищення їх якості та біодоступності.

Лабораторія постійно проводить різні дослідження, займається пошуком нових біолоогіческі активних речовин, створює на їх основі найсучасніші види БАД.

Всього за 3 роки виробничо-експериментальна лабораторія розробила і впровадила у виробництво більше 180 видів біологічно активних добавок у таблетованій, капсулированной та інших формах.

Запроваджено аналіз антиоксидантної активності у сировині і біологічно активні добавки. Удосконалені технології виробництва всіх раніше випускалися продуктів з метою підвищення якості БАД.

В даний час ПЕЛ розпорядженні дорогим лабораторним і технологічним обладнанням фірм Erweka, Digilab, Sartorius та ін Також у розпорядженні дослідної лабораторії знаходяться виробничі потужності Компанії.

← Лабораторія контролю якості Артлайф Заімка 
Переглядів : 1815

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен