Історія компанії Артлайф

Компанія Артлайф була заснована в 1997 році.

Зараз компанія Артлайф одна з лідируючих компаній-виробників продуктів для краси, здоров'я і довголіття.

Наукові розробки, унікальне обладнання та нові технології допомагають Компанії з кожним роком розширюватися, рости і освоювати нові рубежі. Історія Артлайф - історія стрімкого зльоту.

 Компанія Артлайф

1998 г.

- В Томську відкривається перший цех з виробництва біологічно активних добавок;
- Розвиваються партнерські відносини з компаніями в Приморському краї та на Уралі;

 Компанія Артлайф

1999 г.

- Продукція Артлайф виходить на зарубіжні ринки: Казахстан, Узбекистан, Киргизія, Україна, Білорусь і т.д.

 Компанія Артлайф

2000 г

- Компанія запускає цех косметичної продукції. У серію перших косметичних засобів входять шампуні і бальзами "Здоровий блиск";

 Компанія Артлайф


- Відкривається лабораторія контролю якості та безпеки - одне з найважливіших для Компанії Артлайф структурних підрозділів;

лабораторія Артлайф

2001 г.

- Компанія Артлайф займає лідируюче положення в галузі, стає співзасновником Асоціації російських розробників і виробників БАД.
- Компанія отримує сертифікат відповідності системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2000.

 

ISO 9001:2000 артлайф


- Для своїх співробітників і партнерів Компанія Артлайф засновує корпоративну базу відпочинку «Артлайф-Заімка» - місце, де збираються разом кращі з кращих, місце, де збуваються мрії;

заімка артлайф

 

2002 г.

- Відкривається підприємство Артлайф-Техно, покликане забезпечувати потребу Компанії Артлайф в необхідному обладнанні з нержавіючої сталі. Проектування і виробництво високоякісного нестандартного обладнання дозволяє компанії Артлайф-Техно стати гідним постачальником для багатьох підприємств харчової і фармацевтичної галузі;

 

2003 г.

- Відкривається виробничо-експериментальна лабораторія - майданчик для розробки різних форм біологічно активних добавок, впровадження новітніх технологій, дослідження властивостей біологічно активних речовин та створення на їх основі нової продукції.

 артлайф лабораторія


- Вводяться в експлуатацію нові виробничі площі. Виробничий процес організований у спеціальних чистих приміщеннях, які відповідають вимогам міжнародного стандарту GMP;

виробництво Артлайф

- Засновано дочірнє підприємство Артлайф-Флора. Підприємство створене для забезпечення Компанії Артлайф високоякісним рослинним сировиною, вирощеною в екологічно чистому районі Алтайського краю.

Артлайф-Флора

2004 г.

- Освоєно новий напрям - виробництво функціональних продуктів харчування.

 функціональне харчування Артлайф

2005 г.

- Компанія Артлайф розширює спектр своїх можливостей, впроваджує нові технології: мікрокапсулірованіе, БАД в гелевою формі, мультикапси;

 БАД артлайф БАД артлайф

 
- Компанія успішно проходить ресертифікацію і підтверджує - система менеджменту якості підприємства відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2000.

ISO 9001:2000 артлайф

 
- Продукція Артлайф успішно просувається на Європейський ринок. Продукція сертифікується в Німеччині, Прибалтиці та інших країнах.

 

Продукція Артлайф

2006 г.

- Компанія Артлайф проходить сертифікацію за системою якості та безпеки НАССР

 

НАССР Компанія Артлайф

 2007 г.

- Артлайф запускає перший у Росії завод з виробництва твердих желатинових капсул. Компанія починає випуск елітних продуктів на основі інноваційних технологій.

завод желатинових капсул Артлайф

2008 г.

 Артлайф отримує фармліцензію і сертифікат відповідності системи менеджменту якості безпеки харчової продукції ISO 22000:2005. Відкриває склад в Казахстані та офіс в Індії.

 артлайф індія

2009 г.

Зроблено й успішно поширюється стратегічний інноваційний продукт Артлайф для корекції фігури «Здоров'я & Body Control», симптом - гелі, білково-злаковий і пробіотичний коктейлі. Розширюється географія Партнерської мережі Артлайф. Для більш ефективної роботи на території країн Євросоюзу Компанія відкриває підприємство «Артлайф-Європа» з представництвом у столиці Латвії м. Рига.

health&body control

 

Коментарі

ВВЕРХ