Народна медицина. Лікарські трави.
У багатьох випадках певний рівень тривоги - річ абсолютно нормальна, що представляє собою природну реакцію настрессовую ситуацію. Вона виростає в проблему лише тоді, коли ступінь тривоги не пропорційна її причини або коли зовсім не існує об'єктивної зовнішньої причини для тривоги.
Лікування травами є найбільш поширеним медичним методом в усьому світі, це від носиться як до віддалених епох, так і до нашого часу. На певній стадії розвитку всіх культур траволікування ставало головною лікувальною системою; його походження є не менш стародавнім, ніж походження самої людини. Цілком ймовірно, найдавніші відомості про траволечении прийшли до нас з Індії. Звідти медичні пізнання поширилися, з одного боку, в Китай, з іншого - на Близький Схід.
Щоденно з'їдати (разом з їжею) 2-3 зубчики часнику. Це сприяє очищенню судин від атеросклеротичних відкладень, зниження підвищеного артеріального тиску, покращує апетит, травлення, сечовиділення, збуджує діяльність статевих залоз, надає антидіабетичний дію, підвищує стійкість до інфекційних захворювань.
Мед благотворно діє на серцевий м'яз, сприяє розширенню судин серця і покращує його кровопостачання. Желтушник і серцева недостатність.
Тим, хто страждає гіпертонією, дуже корисно перебувати поблизу дубових дерев. Багато в чому це пов'язано з тим, що летючі фітонциди дуба знижують артеріальний тиск.
Приймати настойку аралії по 30 крапель 3 рази на день за 15-20 хв до їди при зниженому артеріальному тиску. Останній прийом повинен бути не пізніше 19 год, тому що через збудливої дії препарату може порушитися сон.
Крім цього, змочувати настоєм хмелю марлю і прикладати її в області розширених вен. Все це сприяє зменшенню болів, запальних явищ у венах і робить загальний заспокійливу дію.