Корисні поради з підтримання організму в очищеному стані

1.Привчіть кишечник працювати натщесерце і добре б перед сном, постійно стежити за стільцем. 

2.Взять за правило випивати в день не менше 0,5 літра морквяного соку і 50-100 г бурякового (суміш).

3.Хорошо час від часу проводити процедуру смоктання рослинного масла.

4.Вибрать один день на тиждень для голодування.

5.В кінці кожного місяця проводити два дні голодування або Шанк Пракшалану (рекомендується відновленим пацієнтам).

6.2 рази на рік проводити очищення жовчного міхура, печінки, проток, дивертикулів.

7. Якщо порушений сон, то подихати коренем валеріани: заповнити половину об'єму 200 мл банки коренем і долити 96%-м спиртом або горілкою. Щільно закрити банку, настояти 2 тижні. Надалі не відціджувати. Дихати поперемінно то однією, то іншою ніздрею, закриваючи сусідню, але не більше 3 разів за сеанс.

8.Якщо важко без хліба, то краще готувати його без дріжджів (саморобний хліб): взяти 0,5 літри мінеральної води (краще «Арзні» або «Боржомі»), замісити не густе, але й не рідке тісто, взяти ложкою, обваляти в борошні і покласти на деко. Попередньо добре прогріти духовку. У мінеральну воду можна натерти сир, додати трохи лимонного соку і висівок.
Вживання висівок корисно у зв'язку з наявністю в них магнію.

9. Психологічну потребу в кашах можна задовольнити сухий крупою. Приготування: гречку вимити, просушити, злегка підсмажити на сковороді, розмолоти в кофемолці. Додавати в салати. Рекомендується змішати з висівками.

10.К фруктам ставитися обережно: не переїдати. Яблук є в день не більше 2-3 штук.

11.Прі кашлі пити настій інжиру: 5 штук ягід вимити, залити 0,5 літра молока, підігріти майже до кипіння, пити невеликими ковтками в теплому вигляді (ягоди не є) або залити ягоди не молоком, а сироваткою від приготування сиру.

12. Інтервали між варіантами очищення можуть бути спочатку від 2 тижнів до 3 місяців, а у міру відновлення здоров'я для профілактики досить проводити очищення через кожні півроку.

13. Не забувайте робити гімнастику для хребта і кожен день очищати шкіру (душ або ванна) - можна з 3 столовими ложками солі (краще морської) на ванну і 1-2 краплями 3%-й йодної настойки.

Рекомендується обмежити:

1. М'ясо. 
Якщо від нього важко відмовитися в перший час, тобто переважно яловичину: закип'ятити велику кількість води зі спеціями (лавровий лист, петрушка, селера, кмин та ін) і в киплячу воду кинути порцію м'яса, нарізаного як для бефстроганов, рівно на 2 хвилини , строго стежити за годинником. М'ясо подавати з сирими овочами та спеціями. Не їсти ніяких м'ясних і рибних супів, бульйонів - ні курячих, ні яловичих. Намагатися поступово скорочувати тваринні білки. Виключити м'ясні консерви.

2.Все бродильні продукти:
а) хліб і хлібобулочні вироби, цукор і всі продукти, в які він входить: морозиво, тістечка, печиво, вафлі та інші кондитерські вироби;

б) усі кисломолочні продукти: сметану, сир, кефір, кисле молоко, ацидофілін, вершкове масло, плавлені, дитячі, глазуровані сирки, рокфор;

в) всі м'ясні, рибні, овочеві, фруктові консерви і консервовані продукти, готові соки і компоти, квашену капусту, солоні огірки, маринади.

3.Стараться уникати солі.

Харчування при виході з очищення.

1-й день.

9.00-Протягом дня через кожні дві години 17.00 пити: по 200 мл гарячої води з соком 1 лимона, через 30 хвилин після води з лимоном - склянка соку (морква - 3 частини, буряк - 1 частина)-або склянку відвару овочів (см . додаток № 5). 19.00 3 клізми по 2 літри.

2-й день.

Перша половина дня - соки, друга половина дня - соки, салати без масла і без солі (до насичення).

3-й день.

Соки, салати, відварений буряк, овочевий суп + трохи солі і рослинної олії.

4-й день.

Те ж + лимонна сироватка (сік 1лімона на 1 літр молока, нагрівати на повільному вогні до створаживания); чай із трав з медом (0,5 чайної ложки на 1 склянку чаю).

5-й день.

Те ж, що і в 4-й день + лимонний сир, тушковані овочі, фрукти, сухофрукти.

6-й день.

Те ж, що і в 5-й день, + горіхи.

7-й день.

Те ж, що і в 6-й день, + сир.

Під час виходу з очищення щодня приймати по 50 г відвару крушини під час їжі (1 чайна ложка на 1 склянку окропу. Нагрівати на водяній бані 15 хвилин, остудити, процідити).

Якщо немає крушини, можна приймати 1 / 2 чайної ложки листків сени на 1 склянку кіпятка.Піть протягом дня.

При сильному зростанні почуття голоду на 5-й або б-й день зробити відпочинок у харчуванні (день голоду). Напередодні бажано очистити кишечник за допомогою 1-2 клізм. Далі продовжувати харчування з 4-го дня. Через тиждень день відпочинку в харчуванні (день голоду) можна повторити.

Рекомендовано щоденна система харчування після очищення організму.

8.00,9.00 - фрукти, компот із сухофруктів;

12.00,13.00 - салати із сирих овочів, рослинне масло;

15.00,16.00 - чай ​​з трав з медом;

18.00,19.00 - відвари овочів, грибів, саморобний сир, горіхи, сири, риба.

Особливості приготування їжі.

1-а їжа (8-9 годин).

Фрукти ретельно вимити, так само ретельно жувати, можна натерти. Тверді сухофрукти попередньо вимити, залити гарячою водою, настоювати ніч. Не варити і не.класть цукру.

2-а їжа (12-13 годин).

Сирі овочі: морква, огірок, капусту, гарбуз, кабачок, ріпу, брукву, буряк тощо - натерти, нарізати зелень, додати прянощі, змішати. Можна заправити рослинним маслом. Картоплю є тільки в запеченому вигляді або зварену на пару.

Третій їжа (15-16 годин).

Чай з трав (материнки, м'яти): траву залити холодною водою, довести до кипіння, зняти і настояти. Пити з медом.

4-а їжа (18-19 годин).

Овочевий відвар: натерти всілякі овочі (сирі): ріпу, брукву, солодкий перець, селера, петрушку і
пр., але більше буряка та моркви, додати прянощі, кмин, залити холодною водою, дати закипіти, але не кип'ятити, вимкнути і настоювати ніч. Вранці процідити, овочі віджати і викинути. У відвар натерти сирі овочі, додати зелень і пряне можна заправити саморобної сметаною або саморобним сиром.

Грибний відвар: сухі гриби розмолоти в кавомолці, залити гарячою водою і настоювати ніч. Вранці проварити. У відвар можна натерти сирі овочі, нарізати прянощі і зелень. Сир саморобний: молоко (якщо молоко сухе, попередньо розвести у воді) підігріти, але не доводити до кипіння і влити в нього один з трьох компонентів: 1) 1-2 столові ложки купленого в аптеці хлористого кальцію (на 1 літр молока), 2 ) 10 таблеток пепсину (попередньо розведені в малій кількості води), 3) сік одного лимона, або грейпфрута, або яблука. Після того як молоко згорнеться, процідити через марлю, потім сир в марлі повісити, щоб трохи скло. Сироватку з пепсину і хлористого кальцію пити не можна, а від фруктів можна пити і використовувати для приготування окрошки, для чого натерти в неї сирі овочі, додати зелень і прянощі. Можна покласти горіхи.

Сири солоні - бринзу, сулугуні та ін натерти, загорнути в марлю і гарненько прополоскати в холодній воді або нарізати тонкими скибочками і вимочити.

Риба морожена (тріска, навага, севрюга, стерлядь) поміщається в духовку і гаситься до готовності. Рибу не можна смажити, можна готувати на пару.

Як пиття готувати всілякі соки з сирих овочів і фруктів. Дуже корисний морквяно-яблучно-буряковий в співвідношенні 5:4:1 або морквяно-буряково-огірковий в співвідношенні 6:1:3.

Коментарі

ВВЕРХ