Що являє собою кодування від алкоголізму
Наш організм являє собою довільно складну, багато в чому досконалу еволюційну систему, яка, тим не менш, має слабкі місця. Людина має багато слабкостей, в тому числі й через сильно розвиненою психіки (в порівнянні з іншими видами). Слабкості наші проявляються по-різному, але найбільш сильні долають організм і нашу волю, перетворюючись в залежності. Однією з наиболїї поширених і складних залежностей в житті людини є алкоголізм. Це системне захворювання, яке характеризується наростаючим пристрастю і залежністю від вживання спиртних напоїв.
Стадії захворювання
Вивчаючи алкоголізм, як захворювання, виявляється, що воно володіє вираженою стадійностью. У перебігу захворювання виділяють три основних стадії, які характеризуються різними рівнями складності хвороби, від бажання вжити до розвитку системної психічної та фізичної залежності. З явищем алкоголізму тісно пов'язане поняття абстинентного синдрому або просто ломки, яке супроводжується різким погіршенням стану здоров'явнаслідок різкого припинення вживання алкоголю, або його незвично тривалої перерви.
Кодування, як метод боротьби із залежністю
Існує багато різних підходів до боротьби з даним захворюванням, як медичних, так і народних. На жаль, не всі вони можуть допомогти, особливо, якщо стадія заболеванія сильно запущена. Одним з найбільш поширених підходів до вирішення даної проблеми є кодування. До речі, в Самарі вам допоможе служба екстреної наркологічної допомоги - "Алконорма". Насправді, це не який-небудь один метод, а комплекс методик, які спрямовані на те, щоб усунути прояви як фізичної, так іпсихічної залежності. Завдяки кодуванню у пацієнта формується байдужість і повна відраза до алкоголю, а в перспективі і повна відмова від нього. Якщо розглядати кодування, як комплексну методику лікування, то вона, безсумнівно, складається з декількох різнопланових методик, які вирішують, як окремі, так і комплексні завдання.
Психологічний підхід
По частині психології застосовують на практиці два основні методи: метод Довженка та метод Графа. Перший є офіційно затвердженим ще Мінздравом СРСР і неодноразово випробуваний на практиці. Метод Графа дає прекрасні результати, у випадку, якщо причиною алкоголізму є якийсь внутрішній конфЛІКТ, який можна вирішити методами психотерапії.
Фізіотерапевтичний підхід
Дана група методів передбачає вплив на організм, а точніше на окремі встановлені області (точки), стимулюючи необхідні процеси. Найчастіше на практиці застосовують такі фізіотерапевтичні методи, як акупунктураа чи рефлексотерапія (голковколювання), а також електростимуляція. Крім того, вплив на потрібні точки можливо за допомогою лікувальних променів лазера.
Медикаментозний підхід
Даний метод полягає у введенні в організм препаратів, які на хімічному рівні блокують бажання вживати алкоголь (найчастішео, дисульфірам).
Комбінований підхід
Ця тактика передбачає використання паралельно декількох різних методик, що дозволяє домогтися більш значущих результатів.
Висновки
Піддатися залежно легко і тут абсолютно не важливо, який у людини социальний статус, а от позбутися від неї деколи практично нереально без допомоги кваліфікованих фахівців наркологів та психологів.