Які є соковижималки
Вода в житті людини відіграє ключову роль, будучи основним цеглинкою з якого він складається . За разним оцінками, наш організм на 60-90% складається з води. Найбільше води в організмі у немовлят, а з віком він поступово зменшується, залишаючись, тим не менш, досить значним. Природно, виконуючи протягом дня різні види та обсяги робіт, ми витратимо свою внутрішню енергію, частиною якої є і вода. Це означає, що ми должни регулярно відновлювати її запаси в організмі, приймаючи її воду в якості пиття. Крім того, вода також становить величезну частку обсягу практично всіх продуктів харчування, які так чи інакше необхідні нам. При цьому є метод, який дозволяє вивільнити з продуктів харчування воду, позбавивши людину, таким чином, від необхідності употребления твердої фракції продукту.
Дана форма води називається соком. Дана технологія широко застосовується для виробництва рідкого екстракту з фруктових і овочевих культур, адже окрім власне води, яка життєво необхідна, в складі соку міститься маса корисних мікроелементів та вітамінів, які входятьв склад і твердої фракції продукту. Перевагою такої форми вживання фруктів або овочів, є більш легке і швидке засвоєння всіх речовин. Все це звичайно добре, але для того, щоб добути сік, скажімо з яблук, цитрусових, персиків, моркви та т.п. необхідно використовувати спеціальні побутові та професійні прилади, які віджиімают з продуктів сік так само, як пральна машина віджимає воду з речей. Такі технічні прилади називаються соковижималками. До речі, придбати їх можна в інтернет-магазині.
Види соковижималок
Соковижималки - це ціла група пристроїв, в яких використовується механічна енергія робочого органу для отжатия з маси продукту (фрукта, овоча), що міститься в ньому соку. Отриманий в результаті віджиму сік, як правило, вживається невідкладно, оскільки зберігання соку веде до втрати значної частини містяться в ньому корисних мікроелементів та вітамінів. Всі, присутні на ринку соковижималки можна розділити на кілька основних групп, ключовим для яких буде тип приводного механізму для отжимного робочого органу:
- Ручні соковижималки . Найбільш простий тип подібних пристроїв, який по суті являє собою конусну насадку спеціальної форми, що дозволяє розрізатишари продукту і силою м'язів видавлювати з нього сік. Тим не менш, це самий малоефективний з усіх видів, до того ж вимагає неабияк потрудитися, щоб натиснути хоча б стаканчик соку;
- Механічні соковижималки . Даний тип соковижималок має більш складную конструкцію, будучи, по суті, важільним пресом. Хоча в таких соковижималках і використовується сила рук для приведення механізму в дію, використання розвиненої системи важелів, дозволяє значно зменшити необхідних зусиль з боку людини і при цьому збільшити результуюче зусилля в робочій зоні віджимання;
- Електричні соковижималки . Це найбільш ефективні з точки зору співвідношення прикладених зусиль і одержуваного результату прилади. Такі моделі мають вбудований електромотор необхідної потужності і комплект насадок для найбільш ефективного віджиму в кожному окремому випадку.