Чому стає все менше вишневих дерев?
Досить часто буває таке, що вишневі саджанці розміщують без урахування безпосередньо їх специфічності до умов вирощування. А точніше говіря не на підвищених місцевостях, а на бідних ґрунтах, і до того ж ще на важких, де дуже близько стоять так звані підземні води, то природно, що вона почала проявляти свій характер і вередувати. До того ж, вишня потребує гної – а зараз дозволити це стало дуже проблематично. Ось і тому стали слабшати ці прекрасні деревья при неотриманні органіки. Також садівники стали помічати, що гілки, а також дерева стали досить раптово всихати. І ті дерева, які змогли вціліти, почали щороку все гірше плодоносить. І тому фахівці почали шукати цьому гарне пояснення і пов'язали цей процес з перепадами погоди, зміною клімату, частими весняними заморозкамі, а також довгими днями посухи влітку. Але все це, не змусить відмовлятися любителів від чудових і прекрасних вишневих дерев.
Під час вибір сорту вишні, на що слід звертати свою увагу і які види є кращими?
Вишня в Вашому саду завжди буде плодоносити, якщо Ви забезпечите її необхіднимиумовами, правильним доглядом і, звичайно ж, якщо Ви зможете ретельно, а головне правильно підібрати необхідний сорт. Він повинен бути обов'язково - морозостійким, а також мати лише середню стійкість до моніліозу, а також коккомикозу. Наприклад:
- "Малинівка";
- "Молодіжна";
- "Булатніковскійя ";
- "Добра";
- "Тургенєвка";
- "Жуковська".
Також, бажано купувати сорти саме самоплодние. Якщо все-таки Ви купили такий екземпляр, то з ним треба обов'язково висадити підходящі запилення для вишні.
До Самоплодность сортам вишнівідносять:
- "Любская";
- "Расторгуевская";
- "Русинка";
- "Шубинка";
- "Волочаївка";
- "Булатніковская";
- "Молодіжна";
- "Щедра".
Майте такожна увазі, що до самобесплодним відносяться:
- "Володимирська";
- "Гріот московський";
- "Багряна"
- "Малинівка".
До великі сортам вишні відносять:
- "Молодіжна";
- "Волочаївка";
- "Расторгуевская";
- "Сестричка";
- "Чорна велика";
- "Іграшка";
- "Нічка";
- "Зустріч";
- "Чудо-вишня".
Дуже солодкими сортами є "Ленінградська" і "Шпанка".
Якщо Ви хочете щоб цілий місяць на веточках були яскраві, а також ароматні ягоди у Вашому саду, то краще всього посадите сорти, які відрізняються безпосередньо за термінами дозрівання:
Ранні сорти – "Багряна", "Краса Півночі", "Гріот московський", "Аморель", "Гріот Лігеля", "Василівська", "Очікування";
Середні сорти – "Малинівка", "Расторгуевская", "Молодіжномуая "," Булатніковская "," Володимирська "," Супутниця "," Пустунка "," Примітна "," Рязаночка ";
Пізні сорти –" Шубинка "," Тамаріс "," Любская "," Русинка " , "Щедра", "ерудитка", "Спогад", "Іграшка", "Морозівка".
На сьогоднішній день дуже популярними стали сорти, які вийшли шляхом так званої гібридизації черешні, а також вишні: "Іграшка "," Сонячна ", " Нічка "," Дочка Ярославни "," Зустріч ". Але всім даними сортам для того, щоб запилюючи, обов'язково потрібна зростаюча черешня по сусідству.
Більше інформації про конкретні сортах вишні, а також можливість їх покупки ви можете здійснити, перейля за посиланням