здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як боротися з фальсифікованими ліками?

Липень 11 2015

Важко знайти якісну продукцію, которую шахраї не « продублювали » підробкою. Чим привабливий і необхідний товар - тим більше охочих його « клонувати & raquo ;. Але якщо фальсифікація як явище, насамперед, зачіпає економічні інтереси виробника і знижує якість життя споживача, підробка харчової та фармацевтичної продукції - це пряма загрозажиття. І не важливо, яких масштабів набуває шахрайство, суперечки з приводу того, наскільки масовими або поодинокі факти появи фальсифікату на ринку країни - непродуктивні. Якщо таких ліків до 50% (як в деяких державах Африки) - це біда, якщо ця цифра на порядок нижче - це також серйозна проблема. І якщо фальсифікований препарат становить загрозу життю сотні людей, цивілізоване суспільство буде боротися проти порушення прав своїх громадян і захищати інтереси кожного з них. Як повідомляє портал: у Казахстані явище фальсифікації ліків існує, і з'явилося воно не сьогодні. Втім, саме сьогодні ця проблема розглядається на найвищому державному рівні. Свідчення тому - резонанс навколо багатьох подій, що відбулися в багатьох містах, де правоохоронці вилучили велику партію фальсифікованих ліків (це були найбільш популярні серед населення безрецептурні лікарські засоби), якими торгували більше 30 легальних аптек. Факт фальсифікації за частиною серій вже підтверджено, перевіркитривають далі. Подібний інцидент стався в позаминулих роках, де « підпільники » підробляли ліки. Але якщо тоді декому здалося, що це був лише прикрий епізод, який не матиме продовження, то зараз всі зрозуміли - серйозного бою з тінню не уникнути. І цей процес потрапив під жорсткий контроль. Проти 3-х осіб, изготавлівалі, зберігали та збували фальсифіковані лікарські засоби, порушено кримінальну справу.

Чим можуть бути викликані побічні явища прийому ліків?

Міфічна точка зору з абсолютно безпечних ліків. Навіть відповідну якість препарату не є гарантією того, що лікування не будемати несприятливих наслідків. Всі лікарські засоби, незалежно від їх походження (синтетичні, природні), можуть бути більш або менш небезпечними. З іншого боку, це не означає, що застосування препарату завжди буде несприятливі наслідки. Використання ліків у переважної більшості пацієнтів супроводжується терапевтичноїським ефектом, проте може викликати появу побічних реакцій. Це пояснюється фармакологічними властивостями цих препаратів, особливостями відповіді організму пацієнта на їх введення, може бути наслідком медичної помилки або виникнути з інших причин.
Відсутність ефективності лікарських засобів також може пояснюватися різними причинами:

  • Невідповідність між тяжкістю перебігу захворювання і призначеним лікуванням;
  • Використання препарату за показаннями або без урахування протипоказань;
  • Одночасне застосування ліків, зменшують ефективність один одного;
  • Призначення антимікробних препаратів без учета чутливості збудників до них;
  • невідповідності якості лікарських засобів тощо.

Будьте уважними!

Справедливо зазначити, що лікарі і пацієнти не завжди праві, оцінюючи препарати як неефективні. Наприклад, навряд чи буде ефективним застосування в качестве монотерапії корвалолу у пацієнтки 78 років з ішемічною хворобою серця і гіпертонічною хворобою. Або повідомлення про те, що призначений протягом 5 днів антибіотик виявився неефективним при лікуванні бронхіту, а його заміна на інший антимікробний засіб супроводжувалася терапевтичним ефектом. У цьому випадку, швидше за все, збудник виявився нечувствітельним до першого препарату і чутливим до лікарського засобу, призначеного пізніше. Тому не потрібно заважати головне з другорядним.
Отже, зосередження зусиль усіх фахівців, які є причетними до процесу обігу лікарських засобів, їх скоординовані і своєчасні дії після реєстраційного наДзор за їх медичним застосуванням сприяють використанню ефективних і якісних ліків.

← Обробка медичного... Чому стає все менше... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні
Loading

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен