Що являє собою побутової парогенератор
Чим далі в своєму розвитку йде людство, тим більшеі більше розширюються його потреби. В цій постійній гонці за комфортом, пошуку нових технологій і гаджетів, які розширюють наші можливості, їм, так чи інакше, стаємо залежними від електроенергії. Покрити потребу людства в ній можуть великі електростанції, наприклад, атомні, в яких енергія ділення ядер урану перетворюється на тепловую енергію пара, яка в свою чергу трансформується в генераторі в електричну. Це складна виробничий ланцюжок, в якій пар грає роль проміжної джерела енергії. Для того, щоб його добути на станціях використовують спеціальний пристрій - парогенератор. Ці ж або подібні їм технології можна вільно використовувати в побуті, в зовсімем інших цілях.
Що таке побутової парогенератор?
На відміну від промислових енергетичних парогенераторів, їх побутові "побратими" значно менше і куди безпечніше, в тому числі й тому, що виконують зовсім інші завдання. Побутовий парогенератор виробляє водяну пару при температурах не вище 160градусів. З точки зору конструкції, він складається з бойлера (по суті - ємності з водою, яка нагрівається за допомогою вбудованого Тена), системи подачі генерованого пара (сопло або спеціальний паровий шланг), і насадки для розпилення пари (найчастіше парова праска). < / p>
Призначення парогенератора
Будь бтовой використовується для отримання напірного струменя гарячого сухого пара. Але це його логічне призначення, а сам пар використовується для прибирання і розгладження тканин (оббивка меблів, одяг). У комплектації з праскою парогенератор являє собою набагато більш ефективну систему для прасування тканин, ніж звичний для нас праску. Досягається ефектза рахунок набагато більш ефективного відпарювання куль тканини. Крім того, гарячий сухий пар, який подається в зону контакту під тиском, ефективно видаляє різні забруднення, деякі з яких раніше можна було видалити тільки за допомогою хімчистки.
Види побутових парогенераторів
Серед представленихв ринковій мережі моделей парогенераторів, можна виділити три основні їх типу, які принципово відрізняються підходом до вироблення пара:
1. Парогенератори з об'ємними бойлерами. Як уже згадувалося вище, даний тип парогенераторів має велику ємність, в якій нагрівається вода до температури пароутворення. Ето найбільш простий з типів парогенераторів, але в цьому полягають і всі його недоліки: великий обсяг бака займає більше місця в приміщенні, до того ж доведеться трохи почекати, поки вода прогріється і почне вироблятися пар.
2. Парогенератори швидкої дії. На відміну від першого типу, ці парогенератори в зоні пароутворення утримуючит розпечений елемент, потрапляючи на який вода практично миттєво перетворюється на пару. Вони більш компактні і більш ефективні в застосуванні.
3. Парогенератори з постійною підживленням води. Такі генератори мають постійне гідравлічне з'єднання з проміжним баком для води.
Підсумки
Парогенератор для дому - це універсальний інструмент, як для прасування одягу та інших тканинних предметів, так і для їх ефективного очищення.