Вибір косметики після гоління
Абсолютна більшість людей на нашій планеті мають на своєму тілі різнийволосяний покрив, який перебуває, фактично, в стані безперервного зростання. Це викликає закономірну необхідність його періодичного підрізання, щоб надати комфортну для людини довжину. Найчастіше це стосується волосся на голові і зачіски. А от у всьому іншому простежується певне статевий відмінність: якщо жінки найчастіше видаляют волосся на ногах, то для чоловіків найбільш характерною зоною є особа. Говорячи про останній, будь-який чоловік після досягнення певного віку стикається з необхідністю гоління, яке до того ж є чи не єдиною так званої б'юті процедурою, що визнається практично кожним чоловіком. У цьому випадку ми відсунемо на другий план всі релігійні або національні традиції, розпорядчі чоловікові носити бороду.
Що таке гоління?
Заглядаючи, так би мовити, в корінь питання, в саму його суть, гоління є не тільки або стільки простим періодичним видаленням волосся в області обличчя. На відміну від волосся на голові, корекція довжини котобрало, як правило, зачіпає лише самі волосся, у випадку з голінням доводиться мати справу з більш комплексним процесом, в якому крім видалення поверхневої частини волоска, відбувається також видалення частини верхнього шару шкіри. Контакт з гострим лезом призводить до того, що на поверхні шкіри можуть з'явитися вогнища роздратування. Цей процес в залежності від типу шкіри може виявлятися більш-менш яскраво, але більшою мірою він звичайно ж залежить від двох факторів:
- якості інструментарію. Це як мастило (гель, пінка, крем і т.д.), так і головне знаряддя - станок для гоління, напрміер, такий, як;
- якості косметики після гоління.
Навіщо потрібна косметика после гоління?
Більшість чоловіків в даному процесі приділяють значно більшу увагу вибору верстатів й змащення (креми, гелі, піни), часом практично ігноруючи такий компонент, як косметика після гоління і треба сказати дуже навіть дарма . Який би ефективною не була мастило, і яким би ультрасучасним не було б лізвіє, ці компоненти зводять травматизацію шкіри до мінімуму, але не усувають її взагалі. Для того, щоб прискорити процес загоєння і регенерації клітин шкіри і необхідно використовувати спеціальні засоби, які, до того ж, захищають і заспокоюють виголені ділянки.
Як вибрати подібну косметику?
Враховуючи ізложення вище думки, можна зробити висновок, що засіб після гоління повинно враховувати масу чинників, а це закономірно породжує його значне видове різноманіття. Тут справа не тільки в самій формі, структурі косметики. Лосьйони, креми, гелі і т.д. по-різному наносяться і вбираються, але більш важливим фактором є їх склад і його дія на шкіру. При виборі косметики подібного типу необхідно враховувати наступні моменти:
- Форма випуску (гель, крем, лосьйон, піна, мило). Цей фактор впливає на процес нанесення і усмоктування засобу.
- Тип шкіри. Цей фактор значною мірою є визначальним, оскільки різні типи шкіри по-різному реагують на процес гоління, А значить вимагають поєднання різних компонентів у захисній косметиці.
- Аромат. Цей фактор продиктований швидше сучасними модними тенденціями і не має практичного впливу на захисні властивості, проте від моди не сховаєшся.
- Ціна. Цей фактор опосередковано впливає на дію косметики, оскільки дозволяє вибрати товар більш-менш високої якості.