Головна : Новини

Використання Ацикловіру

, 17:59
0 1366

Останні кілька тисяч років, які людина веде свою активну творчу діяльність на планеті,він сам і всі навколо нього кардинально змінилося. Ми досягли таких наукових і технологічних висот, які ще років 50 тому могли здатися науковою фантастикою. Ми настільки впливаємо на життя собі подібних і самої планети, що за своїм особистим переконанням можемо вважатися найбільш розвиненим і панівним організмом на планеті. Так, людина може вирубати ліс, змінити русло річки, прорубати тунель в горах і всяким іншим чином покращити життя собі знищуючи природу, але досить маленького мікроскопічного вірусу, щоб вся ця бравада і могутність розтанули, як порох на вітрі. А між тим, нас щодня, на кожному кроці оточують мільярди вірусних частинок. Деякі з них викликають вірусниє захворювання, які є фатальними для людини (наприклад, Ебола, СНІД і т.д.). До інших у людини виробляється довічний імунітет після захворювання (наприклад, вітряна віспа). Треті постійно мутують і знову переслідують ослаблений імунітет людини (наприклад, віруси або штами грипу). А є й такі, які потрапивши в організм чолОвеков залишаються там назавжди, час від часу нагадуючи про себе спалахами. До таких вірусам належить відомий всім нам за характерними болючим висипань на губах (у більшості випадків, хоча локалізація висипань залежить від вірусного типу) вірус герпесу. Одним з найбільш ефективних засобів для боротьби з подібним вірусом є на який можно легко знайти і в аптеці, і в інтернеті.

Що таке герпес і як з ним боротися?

Те, що ми собі при згадці терміна "герпес", тобто тієї характерної висипки на губах, насправді є одним з восьми, а точніше - першим, відомих медицині герпес вірусів . Решта типів або штами цього сімействавикликають генітальні висип, вітрянку, лишай, мононуклеоз, цитомегалію і т.д. Особливістю вірусу є його фактична інтеграція в ДНК нервових клітин, а це означає, що вивести його з організму остаточно просто неможливо. Ті проблеми, які викликає герпес, є реакцією на ослаблення імунітету і його нездатність впоратися з дейстВієм вірусу. Отже, єдино правильним методом боротьби з вірусом є зміцнення імунітету, а в разі проявилася реакції - застосування таргетування противірусних препаратів, наприклад, Ацикловіру.

Що таке Ацикловір?

З погляду генетики, Ацикловір є синтезованим аналогом нормального компонента ланцюга ДНК - дезоксигуанозина. Через молекулярного подібності структур, ацикловір є ідеальним засобом для впливу на точкову молекулярну мішень вірусної ДНК. Впроваджуючи в останню, Ацикловір фактично блокує синтез ланцюга вірусної ДНК, тобто перешкоджає поширенню вірусних клітин, утримує і мінімізуєует їх кількість на рівні, що не дозволяє вірусу активно проявлятися. При цьому слід зазначити, що Ацикловір перешкоджає синтезу або реплікації тільки вірусних ДНК, у той час, як здорові клітини абсолютно (ну або практично) інертні до нього. Ацикловір є дітищем всесвітньо відомого американського хіміка і фармацевта, лауреата НобеЛевський премії - Гертруди Елайон.

Застосування Ацикловіру

Згідно з інструкцією, Ацикловір є високоефективним засобом для боротьби з вірусами герпесу 1, 2 і 3 типів, ну або простіше кажучи - простим і генітальним герпесом, оперізувальний лишай і вітрянкою. Залежно від стану хворого, препарат мігут призначати внутрішньовенно, перорально і зовнішньо (мазь, крем).

15.00

Використання Ацикловіру

Останні кілька тисяч років, які людина веде свою активну творчу діяльність на планеті, він сам і всі навколо нього кардинально змінилося. Ми досягли таких наукових і технологічних висот, кіторие ще років 50 тому могли здатися науковою фантастикою. Ми настільки впливаємо на життя собі подібних і самої планети, що за своїм особистим переконанням можемо вважатися найбільш розвиненим і панівним організмом на планеті. Так, людина може вирубати ліс, змінити русло річки, прорубати тунель в горах і всяким іншим чином покращити життя собі унічтоже природу, але досить маленького мікроскопічного вірусу, щоб вся ця бравада і могутність розтанули, як порох на вітрі. А між тим, нас щодня, на кожному кроці оточують мільярди вірусних частинок. Деякі з них викликають вірусні захворювання, які є фатальними для людини (наприклад, Ебола, СНІД і т.д.). До інших у чолОвеков виробляється довічний імунітет після захворювання (наприклад, вітряна віспа). Треті постійно мутують і знову переслідують ослаблений імунітет людини (наприклад, віруси або штами грипу). А є й такі, які потрапивши в організм людини залишаються там назавжди, час від часу нагадуючи про себе спалахами. До таких вірусам відноситься відостние всім нам за характерними болючим висипань на губах (у більшості випадків, хоча локалізація висипань залежить від вірусного типу) вірус герпесу. Одним з найбільш ефективних засобів для боротьби з подібним вірусом є Ацикловір, інструкцію на який можна легко знайти і в аптеці, і в інтернеті.

Що таке герпес і як з ним боротися?

Те, що ми собі при згадці терміна" герпес ", тобто тієї характерної висипки на губах, насправді є одним з восьми, а точніше - першим, відомих медицині герпес вірусів. Решта типів або штами цього сімейства викликають генітальні висип, ветрянку, лишай, мононуклеоз, цитомегалію і т.д. Особливістю вірусу є його фактична інтеграція в ДНК нервових клітин, а це означає, що вивести його з організму остаточно просто неможливо. Ті проблеми, які викликає герпес, є реакцією на ослаблення імунітету і його нездатність впоратися з дією вірусу. Отже, едінственно правильним методом боротьби з вірусом є зміцнення імунітету, а в разі проявилася реакції - застосування таргетування противірусних препаратів, наприклад, Ацикловіру.

Що таке Ацикловір?

З погляду генетики, Ацикловір является синтезованим аналогом нормального компонента ланцюга ДНК - дезоксигуанозина. Через молекулярного подібності структур, ацикловір є ідеальним засобом для впливу на точкову молекулярну мішень вірусної ДНК. Впроваджуючи в останню, Ацикловір фактично блокує синтез ланцюга вірусної ДНК, тобто перешкоджає поширенню вірусних клетодо, утримує і мінімізує їх кількість на рівні, що не дозволяє вірусу активно проявлятися. При цьому слід зазначити, що Ацикловір перешкоджає синтезу або реплікації тільки вірусних ДНК, у той час, як здорові клітини абсолютно (ну або практично) інертні до нього. Ацикловір є дітищем всесвітньо відомого американського хіміка іфармацевта, лауреата Нобелівської премії - Гертруди Елайон.

Застосування Ацикловіру

Згідно з інструкцією, Ацикловір є високоефективним засобом для боротьби з вірусами герпесу 1, 2 і 3 типів , ну або простіше кажучи - простим і генітальним герпесом, опоясивающім позбавляємо і вітрянкою. Залежно від стану хворого, препарат можуть призначати внутрішньовенно, перорально і зовнішньо (мазь, крем).

 

Normal 0 < w: TrackFormatting /> false false false RU X-NONE X-NONE < w: DontFlipMirrorIndents /> < w: LsdException Locked = "false" SemiHidden = "true" UnhideWhenUsed = "true" Name = "Hyperlink" /> < w: LsdException Locked = "false" SemiHidden = "true" UnhideWhenUsed = "true" Name = "HTML Address" /> < w: LsdException Locked = "false" Priority = "47" Name = "Grid Table 2" /> < w: LsdException Locked = "false" Priority = "47" Name = "List Table 2 Accent 6" /> < w: LsdException Locked = "false "Priority =" 49 "Name =" List Table 4 Accent 6 "/>
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ