здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Фріланс як спосіб заробити в інтернеті

Вересень 18 2015

Сучасний світ сповнений технологічних новинок, які значитьельно спрощують наше життя, додають в неї більше комфорту і можливостей. Особливо вагому роль у цьому плані грає інтернет, який є на сьогодні однією з найбільш потужних і ефективних платформ комунікації та пошуку необхідної інформації. Враховуючи його поширення, інтернет є практично ідеальним кандидатом на роль не тільки інструмента для пошуку роботи, але й самого робочого місця. Причому, тут можна говорити і як про додатковий заробіток, без відриву від основного місця роботи, і як про основний заробіток, повністю сконцентрувавшись на обраному напрямку роботи. І в першому, і в другому випадку доречно говорити про поняття фріланса - виконанні завдань в інтернеті без юридіческой прихильності до певного місця роботи. Головною особливістю фріланса є повна свобода вибору, як для фрілансера, так і для його роботодавця. Очевидними перевагами роботи фрілансером є:

  • вільний графік роботи;
  • комфортні умови праці;
  • можливість вибору завдань і т.д.

Тим не менше, робота фрілансером припускає самостійний пошук завдань, що для початківців може виявитися досить проблематичним моментом. З цієї точки зору початківцям фрілансерам рекомендовано співпрацю з посередницькими компаніями - біржами фріланса, об'єднуючими і замовників, і виконавців. Однією з тАкіхе бірж є. Тут ви зможете самостійно шукати замовлення за вашим профілем в єдиній базі даних, або, заробивши певний рейтинг, розраховувати на увагу з боку потенційних замовників.

Що потрібно для того, щоб стати фрілансером?

Цілком природно, що якість, ефективність роботизалежить не тільки від особистих якостей виконавця (знання, навички і т.д.), але і від того інструментарію, який він використовує. Враховуючи специфіку та середу роботи, кожен фрілансер повинен мати у своєму арсеналі мінімум необхідного обладнання. Для ефективної роботи йому необхідні:

  1. Власне техніка . Її типі технічні характеристики будуть вже визначатися тим видом робіт, які передбачає вести фрілансер: наприклад, для написання статей цілком підійде середній ноутбук, тоді як робота у сфері веб дизайну, обробки медіа даних або проектування потребують мати настільну ПК з досить солідним набором комплектуючих. Ну і природно, потребується наявність доступу до інтернету.
  2. Засоби зв'язку . Тут набір досить широкий від мобільного телефону до електронної пошти, Skype або ICQ. Ніколи не знаєш яким засобом зв'язку воліє користуватися замовник, а на зв'язку при подібному роді діяльності необхідно бути практично постійно.
  3. Засоби для електронних розрахунків . Враховуючи, що зв'язок між роботодавцем і фрілансером вестиметься переважно у віртуальному просторі (оскільки обидва вони можуть знаходиться в зовсім різних куточках світу), то очевидно і розрахунок відбуватиметься там же. Природно для цього буде необхідно оформити свій власнийелектронний гаманець (наприклад, Webmoney).

 

← Використання Ацикловіру Принципи правильного... 
Переглядів: 280
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен