Які бувають залежності і як з ними впоратися?
Кожна людина в більшій чи меншій мірі залежна від когось або чогось. Ми залежні від близьких нам людей, обставин, колег, друзів, начальства. У кожної людини є ті чи інші пристрасті, які можуть бути несподіваними або навіть небажаними. Про них нам розповість Новікова Валентина Володимирівна - керівник реабілітаційного центру «Школа Незалежності»: .
Які бувають залежності?
Навряд чи знайдеться така людина, у якої не буде жодної пристрасті. Наприклад: любов, неприборкана трата грошей, пристрасть до глянцевих журналів, одягу або пристрасть перед солодким, фаст-фудом, пристрасть до азартних ігор та багато іншого. Є такі люди, які наскрізь просякнуті забобонами, слабкостями і пристрастями.
В даний час можна говорити про те, що з'єднання явився новий вид залежності - від соціальних мереж, Інтернету, за допомогою iсq, віртуального спілкування.
Залежність - це добре?
Втім, є і хороші залежності, які можуть йти тільки на користь людині і не шкодити оточуючим. Однак людина, яка схильна до залежності від громадської думки, від прийнятого в певному колі стилю життя, стереотипів, найчастіше є занадто довірливою по відношенню до реклами і оточуючих, які можуть йому нав'язувати язувати свою думку, тим самим роблячи вибір за нього.
Звідки беруться наші залежності?
Фахівці считают, що надмірна залежність від чого-небудь вказує на ті, що є проблеми особистісного характеру. Наприклад, дитина, яка об'єднання їдається цукерками, можливо, відчуває брак батьківської любові та уваги.
за Причиною небажаної прихильності або залежності може бути стрес, психологічні навантаження, напружений ритм, в якому ми перебуваємо практично все життя. Таким чином, людина шукає ефективні спосібі розрядки, наприклад, переїдання, вживання алкоголю, походи по магазинах, купівля промов, які і не потрібні були.
Залежність або патологія?
Для гармонії і щастя, людина повинна відчувати себе вільною, тобто мати можливість вибирати свій спосіб поведінки, думки, ідеї та цінності. Внутрішня свобода має на увазі можливість відмовитися від перешкод. У тієї годину як людина залежна від чого-небудь або кого-небудь, вона автоматично перестає бути вільною, а значить, з'єднання являється дисгармонія.
Звичайну прив'язана язаність від патології можна відрізнити за силою залежності, її неусвідомленістю, нездатністю контролювати потяг. Настрій залежної людини може різко змінюватися, і залежати від її уподобань і пристрастей.
Лікування залежності
Будь-яка залежність є психологічною проблемою, яку ніяк не можна вилікувати таблетками і ліками. Дана проблема вимагає відповідних рішень:
- Першим етапом у лікуванні залежності є усвідомлення прихильності. При цьому важливо усвідомити, що саме приваблює в об'єкті залежності, які потреби замінюються об'єднання об'єктом прихильності;
- На іншому етапі потрібно замінити проверяемая патологічної залежності чимось альтернативним, альо в тій же година нешкідливим. Якщо Ваша залежність допомагає знімати стрес, йти геть від переживань, то потрібно знайте для себе нешкідливі прийоми розслаблення, які будуть тільки корисні для психічного та фізичного здоров'я.
Звільніть себе від прив'язана язаності та залежності, яка може шкодити Вашому здоров'ю, фігурі, відносинам з оточуючими людьми. Переосмисліть сенс того, що Ви робите!
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.