Головна : Новини

Софосбувир – противірусний препарат нового покоління

, 10:51
0 1146

Даний препарат - це інгібітор РНК-полімерази NS5B. Копіюючи свою РНК, Софосбувир не дає вірусу можливості розвиватися і розмножуватися. Софосбувир, на відміну від старих противірусних препаратів, діє лише на вірус гепатиту С. Даний лікарський препарат перешкоджає розмноженню цього вірусу в крові.

Щоб вилікувати хронічний гепатит треба поєднувати Софосбувир з іншими противірусними препаратами. В залежності від генотипу вірусу, відсутності або наявності пошкоджень печінки, попереднього лікування, Софосбувир комбінують з Симепревиром, Рибавірином, Даклатасвиром або ж Интерефероном.

Схему лікування завжди складають індивідуально для кожного хворого. Даний препарат можна приймати хворим з приєднаною ВІЛ-інфекцією. Щоб підійти до лікування гепатиту С грамотно, необхідно знати, як правильно приймати Софосбувир.

Пам'ятайте: даний препарат для монотерапії не призначений, застосовувати його можна лише разом з іншими противірусними препаратами. На ринку це ліки з'явилося в 2013 р. до Речі, можна замовити на сайті: sofosbuvir-online.ru.

Софосбувир має ряд побічних ефектів, але на відміну від інших ліків від гепатиту С, лікування даним препаратом чудово переноситься хворими різних вікових груп. Софосбувир дає можливість зменшити тривалість лікування у 2-3 рази, при цьому значно підвищуючи ефективність.

У переважній більшості випадків даний препарат допомагає прибрати Інтерферон зі списку потрібних ліків. Тривалий час основним ліками для терапії хронічного гепатиту С був Пегінтерферон, але побічні дії змусили багатьох хворих відмовитися від терапії.

В 2013 р. це ліки схвалили в США. Потім, в недалекому майбутньому, Європейська асоціація з вивчення хвороб печінки безпосередньо після вдало пройдених клінічних випробувань, прийняла препарат Софосбувир провідним ліками від гепатиту С.

Спочатку його схвалили в комплексній терапії разом з Рибавірином і Пегінтерфероном для 1-го і 4-го генотипів, а також у комплексній терапії з Рибавірином для 2-го і 3-го генотипу.

А в 2014 р. після появи Ледипасвира і Даклатасвира, потреба у використанні Інтерферону майже повністю відпала. Комбінація Даклатасвира або Ледипасвира з Софосбувиром показує неперевершену ефективність навіть при цирозі печінки.

Саме тому, ВООЗ внесла Софосбувир в список найбільш важливих ліків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ