Головна : Новини

Чотири книги, які варто прочитати

, 11:23
0 255

Ні для кого не секрет, що книги розвивають людей, роблячи з них освічених особистостей. Читання - хороше хобі. Далі представлені книги, які особливо впливають на світогляд людини, і їх ми рекомендуємо прочитати ...

Рей Бредбері - Вино з кульбаб

«Вино з кульбаб» - це відомий твір, яке значно виділяється в літературній творчості Рея Бредбері, більшою мірою із-за того, що в ньому письменник описує свої переживання, і взагалі, можна спокійно назвати цю повість автобіографією Бредбері літа 1928 року. В гущі подій два брата Сполдінга Дуглас (12 років) і Тому (10 років), які проживають у вигаданому містечку Ґрін Таун в штаті Іллінойс. Повість складається з подій, які сталися з братами протягом трьох місяців літа. Прочитавши її, ви зміните свою думку. До речі, ви можете на сайті: http://sanctuarium.info.

Стівен Кінг - Країна розваг

Історія про жахливу парку розваг, привидів і кривавих убивств не дасть вам можливості відірвати очей від книги. Якщо у вас гарне уяву, то, намалювавши види Джойленду, представивши моторошні події, які розгортаються в книзі, ви довго не забудете того, що побачите.

Джером Селінджер - Над прірвою в житі

У свій час Холден відчув і пережив те, що переживає будь-який підліток у його віці. Йому здається, що весь світ повстає саме проти нього, що все, що нсть навколо - дуже холодне і зовсім бездушне. Тому і захоплює цей герой кожне нове покоління всіх підлітків, тому що переживає подібну для них драму. Це і зрозуміло, тому що вони знаходять у переживаннях Холдена ті думки і почуття, які подібні їх власних.

Отже, ті люди, які читають книги, набагато відрізняються від тих, хто їх зовсім не любить читати. Вони більш цікаві, завжди знайдуть про що поговорити з іншими людьми. Тому починайте це робити прямо зараз.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ