Головна : Новини

Ідеальні вії можна наростити

, 11:48
0 221

З численних рекламних щитів, плакатів та сторінок глянцевих журналів на нас дивляться красуні з розкішними віями. Що ж зробити, щоб отримати ідеальні вії? Наростити!

не Можна сказати, що нарощування вій - абсолютна новинка в індустрії краси. Вже сто років тому театральні актриси почали використовувати накладні вії, щоб додати погляду більшу виразність. Правда, «термін придатності» таких прикрас був всього кілька годин. До речі, більше інформації ви можете дізнатися і на курси косметології: .

Зараз метод нарощування та матеріали для цієї естетичної процедури стали значно більш досконалими, що дозволяє віях триматися довше, а самої "операції" бути абсолютно безпечною для здоров'я та краси очей.
Виглядати на всі сто одним поглядом вражати оточуючих - мрія кожної жінки.

Особливо загострюється бажання бути кращою з кращих напередодні важливих подій життя - весілля або випускного балу. Саме на такі урочисті події і розрахована технологія нарощування вій. Вона полягає в тому, що на природні вії клієнтки (близько до їх коріння) підклеюються "штучні" (їх можна кріпити як "кущиками", так і по одній). Для кріплення вій існує спеціальний клей на основі смол. Він буває безбарвним і чорним: перший непомітний на очах, а другий виглядає, як тоненька підводка.

Нарощена краса тримається на очах до двох тижнів. Справа в недовговічності своїх природних вій. Вони цілком виростають до своєї максимальної довжини на 2-3 тижні, а потім випадають, даючи простір молодому поколінню. Однак все ж не варто чекати, поки нарощені вії самі відпадуть - знімати їх треба в салоні.

Чого бояться штучні вії?

  • Не тріть очі руками. І взагалі, краще буде, якщо дотик око як можна рідше.
  • Відмовтеся від жирних кремів і косметичних масел для очей. Тривалий контакт із жирними речовинами пом'якшує кріплення війок.
  • Спати треба акуратно - або на боці, або на спині - так менше шансів вранці знайти всю красу на подушці.
  • Косметика і завивка скорочує життя вій.
  •  Відвідування сауни або лазні краще відкласти на потім - пара шкодить нарощеним віям.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ