Головна : Новини

Здорова їжа - запорука успіху для молодих мам

, 10:49
0 273

Різні вчені і дослідники зі Сполучених Штатів Америки та інших провідних західних держав рекомендують усім жінкам, які хочуть мати маленької дитини дотримуватися правильної дієти та здорового способу життя. До речі, якщо вам треба , то це можна зробити на сайті: http://vkusnyasha.ru/calc.html.

Дослідники дотримуються думки, що в багатьох випадків, які пов'язані безпосередньо з безпліддям, виникають із-за того, що порушується овуляції у досить здорових жінок. Це, звичайно, що можна запобігти, тобто виробляти здорові звички і правильний режим харчування.

протягом семи років вчені побачили характерні особливості життя і різні переваги від їжі в 17854 жінок, які хотіли зачати маленьке немовля. Використовували різні методики і підходи для вирішення досліджуваного питання, зокрема користувалися Методом Парето. В результаті отримання успіхів досліджень, у тих жінок, які дотримувалися запропонованої ним дієти від лікарів, був низький шанс виникнення безпліддя, який пов'язаний з порушенням овуляції, а також існував негативний шанс безпліддя, який пов'язаний з іншими суміжними причинами.

У жінок, які продовжували харчуватися так само, ризик безпліддя знижувався на 67%, а ризик інших видів безпліддя - на 26%. Така красива комбінація позитивних чинників здорового способу життя, може включати в себе і контроль ваги, і помірну фізичну активність і правильне харчування.

Тому, якщо ви вирішили зачати дитину, радимо вам дотримуватися здорового способу життя. Тай навіть якщо ще не плануєте, чи вже виховуєте дітей! Спорт і правильне харчування - це так здорово! Здоровий спосіб життя не тільки поліпшує фізичне самопочуття людини, але і підвищує емоційний і психологічний стан, позитивно впливає на людину та оточуючих!

А ще варто їсти квашену капусту. Звичайно, якщо не дуже хочеться, то не варто. Але якщо любите, то можна трохи дозволити собі. Однак треба знати молочна кислота, яку вона містить у собі, пригнічує розвиток в кишечнику патогенних бактерій.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ