Головна : Новини

Топ-5 звичок, які прискорюють старіння

, 09:52
0 258

Так швидко пролітають дні і не встигнемо озирнутися, як перші зморшки почнуть з'являтися на нашому обличчі. Що ж сприяє швидкому старінню, крім часу, і чи є ліки від цього? Старіння - процес дійсно неминучий, а ось в якому віці ви зіткнетеся з цим - вирішувати вам. Як виявилося, раннє старіння залежить не стільки від прожитих років, скільки від якості і темпу життя.

Так які ж звички прискорюють процес старіння?

  • Надмірна завантаженість. Якщо кожен ваш день наповнений нескінченними справами, проблемами, відсутністю часу - тоді не дивуйтеся, якщо зовсім скоро у вас з'являться перші зморшки. Намагайтеся виконувати всі справи поступово і не ставте перед собою надзавдань, якщо ви не можете їх реалізувати.
  • Жага до солодкого. Солодощі - це не тільки зайву вагу, але і наближення старості. Молекули цукру, що містяться в десертах, зазвичай тягнуть до себе багато жири і протеїн, які призводять до того, що людина втрачає здоровий вигляд шкіри, тонус і у нього утворюються мішки під очима, а останні, відповідно, призводять до появи зморшок. Щоб уникнути таких наслідків солодкі десерти намагайтеся замінювати фруктами або медом. До речі, якщо вас цікавить , то більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://my-fresh.ru/zdorovie/1106-o-chem-rasskazhut-mimicheskie-morschiny.html.
  • Постійне недосипання. Сон - важлива складова повноцінного функціонування організму, а тому ігнорування цього факту призводить до виникнення мішків під очима і навіть скорочення тривалості життя. Якщо ви відчуваєте недолік сну, супроводжуючого неуважністю, втомою, збільшенням ваги, намагайтеся знаходити більше часу для цього.
  • Сидячий спосіб життя. Багато вчені провели дослідження і з'ясували, що люди, які постійно засиджуються перед телевізором або за комп'ютером, наближають своє старіння. Якщо ж ваша діяльність тісно пов'язана з сидячим способом життя - необхідно робити перерви на 30 хвилин, робити спортивні вправи.
  • Застосування сонцезахисних кремів. Ультрафіолетові промені - перший ворог вашої молодості. Тому про захист шкіри від сонця варто дбати не лише на пляжі, але і під час перебування на сонці. Тому крем, який допоможе захистити вас від сонця зі ступенем від 30 до 50 дуже потрібний навіть при хмарності.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ